Povezane vesti

Šta je obeležilo 10 godina vlasti SNS? Goran Vesić i Nebojša Krstić ekskluzivno za Kurir TV o postignutim rezultatima

Šta je obeležilo 10 godina vlasti SNS? Goran Vesić i Nebojša Krstić ekskluzivno za Kurir TV o postignutim rezultatima

Kurir 28.07.2022
Član Predsedništva SNS Goran Vesić i marketinški stručnjak Nebojša Krstić govorili su u emisiji "Usijanje" na Kurir televiziji o postignutim rezultatima za 10 godina vlasti SNS. O rezultatima najbolje svedoče brojevi - u proteklih deset godina u… »
Šta je obeležilo 10 godina vlasti SNS? Kako je bilo 2012, a koji su izazovi danas pred Srbijom?

Šta je obeležilo 10 godina vlasti SNS? Kako je bilo 2012, a koji su izazovi danas pred Srbijom?

Mondo 28.07.2022
Otkad je na čelu Srpska napredna stranka sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, građani su najčešće mogli da čuju reč - rezultati. Otkad je na čelu Srpska napredna stranka sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, građani su najčešće mogli da… »
Goran Vesić: Ponosan sam na desetogodišnji rad Srpske napredne stranke! Srbija je potpuno drugačija zemlja nego 2012!

Goran Vesić: Ponosan sam na desetogodišnji rad Srpske napredne stranke! Srbija je potpuno drugačija zemlja nego 2012!

Kurir 28.07.2022
Član predsedništva SNS Goran Vesić rekao je da danas možemo da kažemo da je Srbija potpuno drugačija zemlja nego što je bila 2012.godina. - Srbija je napredna, uspešna, moderna, ona rešava probleme svojih građana i građanki. Da li smo sve… »
Goran Vesić: Ponosan sam na desetogodišnji rad SNS, gradimo pristojnu i modernu Srbiju

Goran Vesić: Ponosan sam na desetogodišnji rad SNS, gradimo pristojnu i modernu Srbiju

Telegraf 28.07.2022
Srbija je napredna, uspešna, moderna, ona rešava probleme svojih gradjana i gradjanki - rekao je Vesić. Član predsedništva SNS, Goran Vesić rekao je da danas da je Srbija potpuno drugačija zemlja nego što je bila 2012.godina. - Srbija je napredna… »
Vučić deset godina na vlasti: Novo lice Srbije - poštovanje, prosperitet, stabilnost!

Vučić deset godina na vlasti: Novo lice Srbije - poštovanje, prosperitet, stabilnost!

Kurir 28.07.2022
Sagovornici Kurira ocenjuju da su za deceniju Vučićeve vlasti postignute velike stvari. Predsednik poručuje da je ponosan na učinak jer, kako kaže, zemlja ne liči na ono što je nasledio 2012. Srbija je u proteklih 10 godina, otkako je predsednik… »

Vesti dana »