Povezane vesti
Skano: Očekuje se rast brojki i tokom zime
Dnevnik 28.07.2022
BEOGRAD: Iako broj slučajeva u Evropi trenutno ne raste ipak se očekuje da će na zimu brojke biti veće nego sada, rekao je danas direktor kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji i izaslanik za Zapadni Balkan dr Fabio Skano. U… »
Skano: Očekuje se rast brojki i tokom zime, vakcinacija smanjila broj hospitalizovanih
Euronews 28.07.2022
Iako broj slučajeva koronavirusa u Evropi trenutno ne raste ipak se očekuje da će na zimu brojke biti veće nego sada, rekao je danas direktor kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji i izaslanik za Zapadni Balkan dr Fabio Skano. U… »
Skano: Objava vanredne situacije zbog boginja poziv na akciju
Dnevnik 28.07.2022
BEOGRAD: Objava globalne vanredne zdravstvene situacije zbog majmunskih boginja predstavlja jak signal Svetske zdravstvene organizacije (SZO) međunarodnoj zajednici kako bi se preuzele aktivnosti koje će sprečiti njihovo dalje širenje, objasnio je danas… »
Vesti dana »
Ministarka Mesarović: Snabdevanje se stabilizuje, trenutno bez struje 13.603 domaćinstva
Nova ekonomija pre 19 minutajoš 31 povezana
(BLOG) Sednica Republičkog štaba: Ukinuta vanredna situacija u Vladimircima, bez struje oko 13.500 domaćinstava
N1 Info pre 30 minutajoš 78 povezanih
Protesti u Iranu: Stotine poginulih, Tramp razmatra vojne opcije
BBC News pre 2 satajoš 45 povezanih
NBS: Referentna kamatna stopa i dalje na nivou od 5,75 odsto, očekuje se da inflacija ostane u granicama cilja
N1 Info pre 29 minutajoš 17 povezanih



