Povezane vesti
Medvedev: Komplikuje se situacija u Baltičkom moru
Pravda 28.07.2022
Odluka o pristupanju Švedske i Finske NATO komplikuje bezbednosnu situaciju u baltičkom regionu, izjavio je danas zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev. "Jasno je da odluka o ulasku Finske i Švedske u NATO ne jača bezbednost… »
Medvedev: Odluka o pristupanju Švedske i Finske NATO komplikuje situaciju u baltičkom regionu
Euronews 28.07.2022
Odluka o pristupanju Švedske i Finske NATO komplikuje bezbednosnu situaciju u baltičkom regionu, izjavio je danas zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev. „Jasno je da odluka o ulasku Finske i Švedske u NATO ne jača bezbednost… »
Medvedev: Pristupanje Švedske i Finske NATO-u izazvaće vojni odgovor
N1 Info 28.07.2022
Pristupanje Švedske i Finske NATO-u izazvaće vojni odgovor, rekao je bivši ruski predsednik Dmitrij Medvedev. Budu li u njima smeštene NATO-o baze i oružje, tada će „naši reaktivni koraci biti simetrični tome“, rekao je Medvedev, sada potpredsednik… »
Medvedev: Komplikuje se situacija u Baltičkom moru
RTV 28.07.2022
MOSKVA - Odluka o pristupanju Švedske i Finske NATO komplikuje bezbednosnu situaciju u baltičkom regionu, izjavio je danas zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev. "Jasno je da odluka o ulasku Finske i Švedske u NATO ne jača… »
Vesti dana »
Međak: Vučić nikada nije raspisivao izbore kada je trend bio nepovoljan po njega, pa zašto bi sada?
N1 Info pre 30 minutajoš 38 povezanih
(Udarno) Iran pristao na sporazum sa Amerikom?! Veliki preokret u toku, evo koje uslove je Vašington stavio na sto
Dnevnik pre 2 satajoš 67 povezanih
Od sutra do 17. aprila izmene u gradskom prevozu zbog radova u Bulevaru Zorana Đinđića
Danas pre 1 satjoš 22 povezane
Održana komemoracija Dušku Vujoševiću u Skupštini Beograd: Veliki broj javnih ličnosti oprostio se od legende
Euronews pre 1 satjoš 124 povezane





