Povezane vesti

Veljin čovek uterao strah u kosti jovani! Jeremić: Ako mi se nešto dogodi, neka me Srbija upamti kao heroja

Veljin čovek uterao strah u kosti jovani! Jeremić: Ako mi se nešto dogodi, neka me Srbija upamti kao heroja

Kurir 29.07.2022
Jovana Jeremić i dalje je uznemirena zbog pretnji koje je dobila od bliskih saradnika Veljka Belivuka, a sve zbog toga što je javno ušla u klinč sa Majom Marinković. Voditeljka poručuje da ako joj se nešto dogodi želi da je narod pamti kao heroja… »
Oglasila se Maja Marinković: o prepisci gde Jovani prete ljudi Velje Nevolje "Jadno mi je da se ona bavi ovakvim stvarima"

Oglasila se Maja Marinković: o prepisci gde Jovani prete ljudi Velje Nevolje "Jadno mi je da se ona bavi ovakvim stvarima"

Blic 29.07.2022
Voditeljka Jovana Jeremić pokazala je poruke u kojoj joj prete, kako tvrdi, ljudi Veljka Belivuka, a koji su navodno došli do njenog broja preko starleta Tamare Đurić i Maje Marinković. Budući da su Jovana i Maja od ranije u konfliktu jer je… »
Oglasile se Tamara Đurić i Maja: Jeremićeva podelila prepisku gde joj preti čovek Velje Nevolje, umešane njih 2, a evo…

Oglasile se Tamara Đurić i Maja: Jeremićeva podelila prepisku gde joj preti čovek Velje Nevolje, umešane njih 2, a evo…

Kurir 29.07.2022
Voditeljka Jovana Jeremić tvrdi da je meta ljudi Veljka Belivuka i to zbog sukoba sa starletom Majom Marinković. Ona je podelila prepiske gde joj "čovek" uhapšenog Belivuka preti preko poruka, a u sve je umešana Tamara Đurić. Sada su se za Kurir… »
Oglasila se Tamara Đurić: "Nisam dala Jovanin broj Belivukovim ljudima", poručuje: "nasmejala bih se, al' ne mogu"

Oglasila se Tamara Đurić: "Nisam dala Jovanin broj Belivukovim ljudima", poručuje: "nasmejala bih se, al' ne mogu"

Blic 28.07.2022
Voditeljka Jovana Jeremić danas je pokazala poruke u kojoj joj prete, kako tvrdi, ljudi Veljka Belivuka, a koji su navodno došli do njenog broja preko starlete Tamare Đurić. Tamara Đurić se sad oglasila ovim povodom i priznala da li je to istina. -… »
Jovana Jeremić pokazala jezive poruke: "Zbog Maje mi prete Belivukovi ljudi, poslala ih je Đurićka", poručuju joj…

Jovana Jeremić pokazala jezive poruke: "Zbog Maje mi prete Belivukovi ljudi, poslala ih je Đurićka", poručuju joj…

Blic 28.07.2022
Jovana Jeremić tvrdi da je meta ljudi Veljka Belivuka i to zbog javnog rata sa Majom Marinković i da je u sve umešana i Tamara Đurić. Voditeljka televizije "Pink" poslednjih dana nema mira jer joj, kako kaže, čovek uhapšenog Belivuka preti preko… »

Vesti dana »