Povezane vesti
Rast cena pšenice i kukuruza, soja blago skuplja
Dnevnik 29.07.2022
BEOGRAD: Rast cena kukuruza i pšenice, za 3,59 odnosno 2,17 posto, obeležili su trgovinu na Produktnoj berzi ove nedelje. U izveštaju se navodi da je tražnja kukuruza bila veća u odnosu na ponudu i da se trgovalo u rasponu od 33,5 do 34,3 dinara za… »
Na Produktnoj berzi u Novom Sadu skuplji kukuruz, pšenica, soja i stočni ječam
N1 Info 29.07.2022
Na Produktnoj berzi u Novom Sadu protekle nedelje poskupeli su kukuruz za 3,5, odsto, pšenica 2,1, soja 0,3 i stočni ječam 0,7 odsto, saopštila je ta berza. Tražnja kukuruza se tokom nedelje povećavala i sredinom sedmice nadmašila ponudu, a cena je… »
Cene svih primarnih poljoprivrednih proizvoda u porastu
Biznis.rs 29.07.2022
na produktnoj berzi prometovano skoro 5.000 tona robe u proteklih nedelju dana. Aktivnije tržište pšenice i pozitivan cenovni trend svih primarnih poljoprivrednih proizvoda obeležili su domaće robno-berzansko trgovanje tokom ove nedelje. Na novosadskoj… »
Vesti dana »
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
Beta pre 7 satijoš 21 povezana
"Poslali smo im mnogo oružja" Tramp šokirao priznanjem: Amerika naoružavala demonstrante u Iranu kako bi izbio narodni ustanak
Blic pre 26 minutajoš 15 povezanih






