Povezane vesti

„Imao sam utisak da se spisi predmeta kriju od mene“: Zastupnik porodica poginulih u rudniku “Soko”

„Imao sam utisak da se spisi predmeta kriju od mene“: Zastupnik porodica poginulih u rudniku “Soko”

Danas 29.07.2022
Zamenik osnovnog javnog tužioca u Aleksincu me je obavestio da je predmet vezan za nesreću u rudniku “Soko” dat na proveru Višem javnom tužilaštvu u Nišu, kaže advokat Bratislav Stojanović koji zastupa porodice svih osam rudara koji su… »
Bezvredan rudarski život

Bezvredan rudarski život

Danas 29.07.2022
Činilo se potpuno nemogućim, ali se dogodilo: Osnovno javno tužilaštvo u Aleksincu odlučilo je da nema osnova za pokretanje bilo kakvih krivičnih postupaka protiv bilo koga zbog teške nesreće u rudniku Soko, koja se dogodila 1. aprila ove godine… »
Porodicama rudara poginulih u rudniku „Soko“ nije omogućen uvid u spise predmeta

Porodicama rudara poginulih u rudniku „Soko“ nije omogućen uvid u spise predmeta

N1 Info 29.07.2022
Porodicama rudara poginulih u rudniku "Soko", odnosno njihovom punomoćniku, nije omogućen uvid u spise predmeta iz istrage koju je završilo Osnovno tužilaštvo u Aleksincu i objavilo da nema odgovornosti za smrt ovih ljudi. Advokat Bratislav… »

Vesti dana »