Povezane vesti

Vil Smit konačno progovorio o šamaru na dodeli Oskara

Vil Smit konačno progovorio o šamaru na dodeli Oskara

Telegraf 29.07.2022
"Obratio sam se Krisu i stigla mi je poruka da on nije spreman da razgovara, a kada bude, on će se javiti" Vil Smit je u petak konačno prekinuo ćutanje povodom „šamara koji se čuo širom sveta“, rekavši fanovima u skoro šestominutnom videu da… »
VIDEO Vil Smit se u video poruci izvinio Krisu Roku: Tu sam kad budeš spreman da razgovaramo

VIDEO Vil Smit se u video poruci izvinio Krisu Roku: Tu sam kad budeš spreman da razgovaramo

Radio 021 29.07.2022
Popularni holivudski glumac Vil Smit, na svom Instagram nalogu, objavio je video u kojem se obratio Krisu Roku, uputivši mu izvinjenje povodom šamaranja na večeri dodele Oskara 2022. Smit je naveo da se "duboko kaje", a video počinje rečima: "Prošao… »
Vil Smit se kaje zbog šamaranja Krisa Roka - objavio video poruku

Vil Smit se kaje zbog šamaranja Krisa Roka - objavio video poruku

RTS 29.07.2022
Popularni holivudski glumac Vil Smit, na svom Instagram nalogu objavio je video u kome se obratio Krisu Roku, uputivši mu izvinjenje povodom šamaranja na večeri dodele Oskara 2022. Glumac Vil Smit se „duboko kaje" zbog šamaranja Krisa Roka na dodeli… »
Vil Smit video porukom ponudio izvinjenje Krisu Roku za incident na dodeli Oskara

Vil Smit video porukom ponudio izvinjenje Krisu Roku za incident na dodeli Oskara

City magazine 29.07.2022
Vil Smit je izjavio da se “duboko kaje” zbog udaranja Krisa Roka na sceni tokom ovogodišnje dodele Oskara. Kako prenosi CNN, Smit je na svom zvaničnom Instagram nalogu postavio video, koji počinje rečima „Prošao je minut“. „Tokom prethodnih… »
Vil Smit se izvinio Krisu Roku: Tu sam kada budeš spreman da razgovaramo

Vil Smit se izvinio Krisu Roku: Tu sam kada budeš spreman da razgovaramo

N1 Info 29.07.2022
Vil Smit je izjavio da se "duboko kaje" zbog udaranja Krisa Roka na sceni tokom ovogodišnje dodele Oskara. Kako prenosi CNN, Smit je na svom zvaničnom Instagram nalogu postavio video, koji počinje rečima „Prošao je minut“. „Tokom prethodnih… »

Vesti dana »