Povezane vesti
Uhapšen osumnjičeni za razbojništvo, drugi u bekstvu
RTV 29.07.2022
PANČEVO - Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu je, u saradnji sa PU Pančevo, uhapsilo P.K. dok se M.M. nalazi u bekstvu i za njim se intenzivno traga, zbog sumnje da su 7. aprila u Starčevu napali Z.B. pretili mu i, udarajući ga, oduzeli od njega… »
Napali muškarca mačetom u Pančevu, isekli ga po ruci: Ovo je kazna koja im preti
Telegraf 29.07.2022
N. V. je mačetom koju je D. Č. izvadio iz ranca i dodao mu je isekao M. T. po desnoj ruci. N. V. i D. Č. iz Pančeva napali su M. T. mačetom u Pančevu pre deset dana zbog čega je Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu podnelo Osnovnom sudu u Pančevu… »
Vesti dana »

ISPOVEST: Nastala je panika, nekima je krenula krv iz nosa
Moj Novi Sad pre 27 minutajoš 19 povezanih

Snimak Novog Beograda iz drona dok se sliva masa ljudi ka centru: Traktori, trobojke i pune ulice VIDEO
Nova pre 27 minutajoš 9 povezanih

"Borba se nastavlja do ispunjenja zahteva, ovo nije bio finalni skup“: Ključne poruke sa protesta
NIN pre 1 satjoš 10 povezanih

Roditelji u agoniji, traže svoju decu! Posle stravične tragedije u Makedoniji na mrežama objavljene slike mladih ljudi! Ništa se ne zna o njima (foto/video)
Kurir pre 2 minutajoš 64 povezane

Vasiljević: Veći deo protesta protekao mirno, pripadnici MUP-a nisu upotrebljavali nikakva sredstva prinude
RTS pre 38 minutajoš 11 povezanih