Povezane vesti

Šok obraćanje bake praseta: Oproštajno pismo napisano je 8 sati nakon Kikine smrti! O ovome nikad nisam pričao...

Šok obraćanje bake praseta: Oproštajno pismo napisano je 8 sati nakon Kikine smrti! O ovome nikad nisam pričao...

Kurir 30.07.2022
Jutjuber Bogdan Ilić ( Baka Prase) objavio je snimak u kom je izneo niz šokantnih tvrdnji vezanih za smrt Kristine Kike Đukić. On je odmah prokomentarisao klip Nataše Đukić, Kristinine majke, koja izričito tvrdi da njena ćerka nije izvršila… »
Baka Prase mi je otkrio tajnu kikine smrti! Majka pokojne influenserke o susretu s jutjuberom, prvo mu je rekla: Ti si jedno…

Baka Prase mi je otkrio tajnu kikine smrti! Majka pokojne influenserke o susretu s jutjuberom, prvo mu je rekla: Ti si jedno…

Kurir 30.07.2022
Nataša Đukić, majka pokojne influenserke Kristine Kike Đukić (21), neutešna žena ne veruje da je Kika izvršila samoubistvo, već tvrdi da je ubijena! U pokušaju da sazna istinu čak je pozvala i Bogdana Ilića, poznatijeg kao B aka Prase, koji je… »
Otkrio mi je bitnu stvar o kikinoj smrti! Majka pokojne influenserke o susretu s Baka Prasetom: Rekla sam mu da je đubre

Otkrio mi je bitnu stvar o kikinoj smrti! Majka pokojne influenserke o susretu s Baka Prasetom: Rekla sam mu da je đubre

Mondo 30.07.2022
Majka pokojne influenserke Kristine Kike Đukić, Nataša susrela se s jutjuberom Bogdanom Ilićem, poznatijim kao Baka Prase. Majka pokojne influenserke Kristine Kike Đukić, Nataša susrela se s jutjuberom Bogdanom Ilićem, poznatijim kao Baka Prase… »
"Baka Prase mi je otkrio tajnu kikine smrti! Ubijena je" Majka pokojne Kristine tvrdi da nije samoubistvo

"Baka Prase mi je otkrio tajnu kikine smrti! Ubijena je" Majka pokojne Kristine tvrdi da nije samoubistvo

Srbija danas 30.07.2022
"Pozvala sam Baku Praseta jer je izjavio da ima informacije u vezi sa Kikinom smrću i da je sve povezao i shvatio..." Nataša Đukić, majka pokojne influenserke Kristine Kike Đukić (21), neutešna žena ne veruje da je Kika izvršila samoubistvo, već… »

Vesti dana »