Povezane vesti

Ambasada SAD u BiH: Licemerno što Čović kritikuje zapaljivu retoriku, a sam poziva na treći entitet

Ambasada SAD u BiH: Licemerno što Čović kritikuje zapaljivu retoriku, a sam poziva na treći entitet

Novi magazin 30.07.2022
Ambasada SAD u Bosni i Hercegovini je ocenila je licemernim to što lider HDZ BIH Dragan Čović i Hrvatski narodni sabor u BiH (HNS) kritikuju zapaljivu retoriku drugih političkih lidera, dok i sami pozivaju na institucionalnu i teritorijalnu… »
Ambasada SAD-a u BiH: Licemjerni istup Čovića i HNS-a

Ambasada SAD-a u BiH: Licemjerni istup Čovića i HNS-a

Al Jazeera 30.07.2022
Ukazuju kako je licemjerno kritizirati zapaljujuću retoriku drugih političkih lidera, a istovremeno prijetiti ‘institucionalnom i teritorijalnom reorganizaciji’ BiH. Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Bosni i Hercegovini kritizirala je… »
Ambasada SAD u BiH: Licemerno što Čović kritikuje zapaljivu retoriku, a sam poziva na treći entitet

Ambasada SAD u BiH: Licemerno što Čović kritikuje zapaljivu retoriku, a sam poziva na treći entitet

Novi magazin 30.07.2022
Ambasada SAD u Bosni i Hercegovini je ocenila je licemernim to što lider HDZ BIH Dragan Čović i Hrvatski narodni sabor u BiH (HNS) kritikuju zapaljivu retoriku drugih političkih lidera, dok i sami pozivaju na institucionalnu i teritorijalnu… »

Vesti dana »