Povezane vesti
Premijer Španije: Madrid podržava BiH na evropskom putu
Al Jazeera 30.07.2022
Sanchez se u u Sarajevu sastao sa predsjedavajućim i članovima Predsjedništva Bosne i Hercegovine Džaferovićem, Komšićem i Dodikom. Premijer Španije Pedro Sanchez rekao je kako Bosna i Hercegovina može računati na podršku Španije na putu ka Evropskoj… »
Sančes sa članovima Predsedništva BiH: Španija podržava kandidatski status BiH
N1 Info 30.07.2022
Premijer Španije Pedro Sančes sastao se u Sarajevu sa članovima Predsedništva BiH Šefikom Džaferovićem, Miloradom Dodikom i Željkom Komšićem. Posle sastanka predsedavajući Predsedništva BiH Šefik Džaferović je rekao da BiH u Španiji ima prijatelja i da… »
Sančez razgovarao sa članovima Predsedništva BiH: Španija podržava kandidatski status BiH
Danas 30.07.2022
Premijer Španije Pedro Sančez sastao se danas u Sarajevu sa članovima Predsedništva BiH Šefikom Džaferovićem, Miloradom Dodikom i Željkom Komšićem. Posle sastanka predsedavajući Predsedništva BiH Šefik Džaferović je rekao da BiH u Španiji ima prijatelja… »
Vesti dana »

"Zapad vidi samo jedan put do mira u Ukrajini" Posle sastanaka usledili razorni napadi: Ovaj spoljni plan utiče i na naše unutrašnje prilike!
Kurir pre 31 minutajoš 29 povezanih

Izrael nastavlja pritisak na Gazu uz mobilizaciju rezervista i planove za zauzimanje grada
Naslovi.ai pre 1 satjoš 26 povezanih

Pregovori o Ukrajini: Bezbednosne garancije, lokacije sastanaka i diplomatski izazovi
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 34 povezane

Visoke temperature i vremenske nepogode u Srbiji: crveno upozorenje za Pomoravlje i jugoistok
Naslovi.ai pre 2 satajoš 43 povezane