Povezane vesti

Usame Zukorlić: Moj otac je umro prirodnom smrću

Usame Zukorlić: Moj otac je umro prirodnom smrću

Radio sto plus 30.07.2022
On je na konferenciji za novinare u Novom Pazaru naveo da su svi obducenti u svojim nalazima, a u proces je bilo uključeno 14 stručnjaka iz pet država, zaključili da je smrt nastupila kao posledica akutnog zastoja srca i ranijeg oboljenja. “Sva tri… »
Elma elfić Zukorlić za Kurir: Žao mi je što smo morali da prođemo kroz ovo

Elma elfić Zukorlić za Kurir: Žao mi je što smo morali da prođemo kroz ovo

IndeksOnline 30.07.2022
Elma Zukorlić, Muamerova udovica, za Kurir kaže da je od početka verovala u rezultate obdukcije domaćih stručnjaka, to jest da je znala da je njen suprug preminuo prirodnom smrću. Muamerov sin Usame je danas održao konferenciju za medije na kojoj… »
"Otklonjene sve sumnje" Usame Zukorlić otkrio konačne nalaze o uzrocima smrti svog oca

"Otklonjene sve sumnje" Usame Zukorlić otkrio konačne nalaze o uzrocima smrti svog oca

Srbija danas 30.07.2022
Lider Stranke slobode i pravde Muamer Zukorlić umro je prirodnom smrću, rezultat je još dva obdukciona nalaza nadležnih ustanova iz BiH i Nemačke, saopštio je danas njegov sin Usame Zukorlić. Zukorlić mlađi, koji je na liderskoj poziciji u… »
Usame Zukorlić: Moj otac nije otrovan, preminuo je prirodnom smrću

Usame Zukorlić: Moj otac nije otrovan, preminuo je prirodnom smrću

IndeksOnline 30.07.2022
Predsednik Stranke pravde i pomirenja (SPP) Usame Zukorlić rekao je danas da su obducentski nalazi iz Srbije, Bosne i Nemačke pokazali da je njegov otac, bivši muftija Islamske zajednice (IZ) u Srbiji i lider ove stranke Muamer Zukorlić preminuo… »
Zukorlić: Rezultati međunarodne ekspertize potvrdili da je Muftija umro prirodnom smrću

Zukorlić: Rezultati međunarodne ekspertize potvrdili da je Muftija umro prirodnom smrću

Sandžak press 30.07.2022
Predsjednik MUFTY fondacije Usame Zukorlić je na konferenciji za medije predstavio rezultate institucija koje su učestvovale u procesu ekshumacije i obdukcije njegovog oca rahmetli muftije Muamera Zukorlića. Zukorlić kazao da su rezultati iz Srbije… »

Vesti dana »