Povezane vesti

Američki desantni brod krenuo u Crno more! Evo šta kaže Rusija!

Američki desantni brod krenuo u Crno more! Evo šta kaže Rusija!

Pravda 30.07.2022
Desantni brod američke ratne mornarice „Fort Makhenri“ u sastavu 22. pomorske ekspedicione grupe prolazi kroz Dardaneli u Crno more, saopštila je pres-služba američke 6. flote na svom nalogu na Tviteru. Portparolka Ministarstva spoljnih poslova… »
Usame Zukorlić: Moj otac je umro prirodnom smrću

Usame Zukorlić: Moj otac je umro prirodnom smrću

Politika 30.07.2022
NOVI PAZAR - Predsednik Stranke pravde i pomirenje (SPP) Usame Zukorlić potvrdio je danas obdukcione nalaze novopazarskih patologa da je njegov otac i prethodni predsednik SPP-a Muamer Zukorlić preminuo prirodnom smrću. On je na konferenciji za… »
Razrešena misterija smrti Muamera Zukorlića! Usame zvanično potvrdio: Moj otac preminuo od ovoga

Razrešena misterija smrti Muamera Zukorlića! Usame zvanično potvrdio: Moj otac preminuo od ovoga

Kurir 30.07.2022
Lider Stranke slobode i pravde Muamer Zukorlić umro je prirodnom smrću, rezultat je još dva obdukciona nalaza nadležnih ustanova iz BiH i Nemačke, saopštio je danas njegov sin Usame Zukorlić. Zukorlić mlađi, koji je na liderskoj poziciji u… »
Zukorlić: Međunarodna ekspertiza pokazala da je moj otac umro prirodnom smrću

Zukorlić: Međunarodna ekspertiza pokazala da je moj otac umro prirodnom smrću

N1 Info 30.07.2022
Lider Stranke pravde i pomirenja Muamer Zukorlić preminuo je prirodnom smrću, pokazali su obdukcioni nalazi nadležnih institucija iz Nemačke i Bosne i Hercegovine, izjavio je u Novom Pazaru njegov sin Usame Zukorlić, prenosi Sandžak pres. Zukorlić… »
Porodica Muamera Zukorlića potvrdila da je riječ o prirodnoj smrti

Porodica Muamera Zukorlića potvrdila da je riječ o prirodnoj smrti

Al Jazeera 30.07.2022
Muamer Zukorlić je preminuo u 51. godini, 6. novembra 2021. na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru. Članovi porodice muftije Muamera Zukorlića saopćili su danas kako, na osnovu i rezultata obdukcije i izvještaja stručnih lica iz Srbije… »
Muftinica elma za Kurir posle potvrde da je muamer umro prirodnom smrću: Žao mi je što smo morali da prođemo kroz ovo

Muftinica elma za Kurir posle potvrde da je muamer umro prirodnom smrću: Žao mi je što smo morali da prođemo kroz ovo

Kurir 30.07.2022
Elma Zukorlić, Muamerova udovica, za Kurir kaže da je od početka verovala u rezultate obdukcije domaćih stručnjaka, to jest da je znala da je njen suprug preminuo prirodnom smrću. Muamerov sin Usame je danas održao konferenciju za medije na kojoj… »
Potvrđen uzrok smrti: Zukorlićev sin saopštio rezultate istrage

Potvrđen uzrok smrti: Zukorlićev sin saopštio rezultate istrage

Pravda 30.07.2022
Lider Stranke pravde i pomirenja Muamer Zukorlić preminuo je prirodnom smrću, pokazali su obdukcioni nalazi nadležnih institucija iz Nemačke i Bosne i Hercegovine, izjavio je u Novom Pazaru njegov sin Usame Zukorlić, prenosi Sandžak pres. Zukorlić… »
Otklonjene sve sumnje: Muamer Zukorlić umro prirodnom smrću

Otklonjene sve sumnje: Muamer Zukorlić umro prirodnom smrću

Telegraf 30.07.2022
Usame je rekao da je njegov otac preminuo usled zastoja srca, zbog višegodišnjih srčanih problema. Lider Stranke slobode i pravde Muamer Zukorlić umro je prirodnom smrću, rezultat je još dva obdukciona nalaza nadležnih ustanova iz BiH i Nemačke… »
Usame Zukorlić: Još dva obdukciona nalaza potvrdila da je Muamer Zukorlić umro prirodnom smrću

Usame Zukorlić: Još dva obdukciona nalaza potvrdila da je Muamer Zukorlić umro prirodnom smrću

Euronews 30.07.2022
Bivši lider Stranke slobode i pravde Muamer Zukorlić umro je prirodnom smrću, rezultat je još dva obdukciona nalaza nadležnih ustanova iz BiH i Nemačke, saopštio je danas njegov sin Usame Zukorlić. Zukorlić, koji je na liderskoj poziciji u… »

Vesti dana »