Povezane vesti

Preminuo izbodeni muškarac iz Niša! Šetao psa koji je bio obučen da ga brani, otac ne može da pomogne policiji u istrazi

Preminuo izbodeni muškarac iz Niša! Šetao psa koji je bio obučen da ga brani, otac ne može da pomogne policiji u istrazi

Mondo 31.07.2022
Marko Đ. (40) iz Niša, koji je izboden 15. jula dok je šetao psa, preminuo je juče u niškom Univezitetskom kliničkom centru. Marko Đ. (40) iz Niša, koji je izboden 15. jula dok je šetao psa, preminuo je juče u niškom Univezitetskom kliničkom… »
Preminuo Marko (40) izboden nasred ulice u Nišu: Otac sumnja da su ga napali uterivači dugova

Preminuo Marko (40) izboden nasred ulice u Nišu: Otac sumnja da su ga napali uterivači dugova

Kurir 31.07.2022
Nišlija Marko Đ. (40), koji je pod još nerazjašnjenim okolnostima izboden 15. jula u ulici Obilićev venac dok je šetao psa, preminuo je juče u niškom Univerzitetskom kliničkom centru, potvrdila je njegova porodica. Marko je oko 22 sata pronađen… »
Preminuo Nišlija napadnut na ulici: Marko izboden dok je šetao psa, kažu da je bio obučen da ga štiti

Preminuo Nišlija napadnut na ulici: Marko izboden dok je šetao psa, kažu da je bio obučen da ga štiti

Telegraf 31.07.2022
- Mislim da se radi o uterivačima dugova, žalio mi se da mu neki ljudi prete i traže neke pare. Nisam to prijavio policiji jer mi je sin zabranio, ni on nije želeo da to učini. I sada me je policija pitala da li znam ko ga je ucenjivao i zbog čega… »

Vesti dana »