Povezane vesti

Kako je sprečen već gotov transfer bivšeg igrača splitskog Hajduka u Partizan?

Kako je sprečen već gotov transfer bivšeg igrača splitskog Hajduka u Partizan?

Sportske.net 31.07.2022
Partizan je pre sedam godina imao praktično već postignut dogovor sa Splićaninom Tonćijem Kukočem koji je u leto 2015. godine trebalo da pojača konkurenciju na poziciji levog beka u ekipi iz Humske. Kako je ispričao u podkastu '' Inkubator''… »
Kukoč: Istina, krenuo sam ka granici da potpišem za Partizan

Kukoč: Istina, krenuo sam ka granici da potpišem za Partizan

Sport klub 31.07.2022
Partizan je 2015. godine imao velike ambicije, a u ostvarenju ciljeva trebalo je da im pomogne i jedan Hrvat. Ni manje ni više nego nećak proslavljenog košarkaša Tonija Kukoča, Tonći Kukoč. Tadašnji defanzivac sofijskog CSKA bio je na pragu da… »
Hrvatski fudbaler otkrio: Izneo detalje kako mu je propao transfer u Partizan – ‘Krenuo sam ka granici, a onda…’…

Hrvatski fudbaler otkrio: Izneo detalje kako mu je propao transfer u Partizan – ‘Krenuo sam ka granici, a onda…’…

Hot sport 31.07.2022
Pre sedam godina je bio veoma blizu dolaska u Beograd. Tonći Kukoč, hrvatski fudbaler, otkrio je da je bio veoma blizu transfera u beogradski Partizan, što je otkrio prilikom jednog od svojih poslednjih javnih pojavljivanja. On je gostovao u podkastu… »
Kukoč bio pred dolaskom u Partizan: "Vređali su me, zvali izdajnikom, stiglo je 5000 poruka"

Kukoč bio pred dolaskom u Partizan: "Vređali su me, zvali izdajnikom, stiglo je 5000 poruka"

Večernje novosti 31.07.2022
HRVATSKI fudbaler otkrio je da je bio na pragu potpisa za Partizan, ali se njegovom dolasku isprečila eliminacija od Bate Borisova. Foto arhiva VN Partizan je u svojim redovima umalo imao dete Hajduka, te 2015. godine samo se sudbina isprečila dolasku… »

Vesti dana »