Povezane vesti

Ferstapen pobedio na trci za VN Mađarske, Hamilton drugi

Ferstapen pobedio na trci za VN Mađarske, Hamilton drugi

Dnevnik 31.07.2022
BUDIMPEŠTA: Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobednik je trke Formule jedan za Velike nagrade Mađarske, koja je vožena na stazi Hungaroring. Aktuelni svetski šampion u F1 stigao je u Mađarskoj do 28. pobede u karijeri, a osmog trijumfa ove… »
Katastrofa Ferarija na hungaroringu! Svi videli njihovu grešku, a rivali priznali: Tad smo shvatili da ih pobeđujemo!

Katastrofa Ferarija na hungaroringu! Svi videli njihovu grešku, a rivali priznali: Tad smo shvatili da ih pobeđujemo!

Mondo 31.07.2022
Ponovo će se pričati o lošoj odluci Ferarija, zbog koje je najviše trpeo Šarl Lekler. Ponovo će se pričati o lošoj odluci Ferarija, zbog koje je najviše trpeo Šarl Lekler. Vozač Red Bula i aktuelni šampion Maks Ferstapen pobedio je na trci za… »
Ferštapen: Nadao sam se plasmanu na podijum, srećan sam zbog pobede

Ferštapen: Nadao sam se plasmanu na podijum, srećan sam zbog pobede

Sportske.net 31.07.2022
Vozač Red Bula Maks Ferštapen rekao je da se u današnjoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske nadao plasmanu na podijum, zbog lošije startne pozicije i da je srećan što je pobedio, u kako je naveo, ludoj trci. "U početku sam se nadao da se… »
Hamilton: Nadao sam se kiši i napadu na Ferstapena

Hamilton: Nadao sam se kiši i napadu na Ferstapena

Sport klub 31.07.2022
Britanac Luis Hamilton i dalje nema pobedu ove sezone, ali drugo mesto na Velikoj nagradi Mađarske može da bude vetar u leđa ekipi Mercedesa pred nastavak sezone. Sedmostruki šampion sveta je na „Hungaroringu“ ponovio najbolji rezultat ove sezone… »
Ferštapen: Bila je ovo luda trka

Ferštapen: Bila je ovo luda trka

Srbija danas 31.07.2022
Prve reči pobednika. Vozač Red Bula i aktuelni šampion u Formuli jedan Holanđanin Maks Ferštapen izjavio je da je srećan zbog pobede na Velikoj nagradi Mađarske iako je startovao sa desete pozicije, prenose britanski mediji. Ferstapen je do 28… »
Maks: Luda trka, nadao sam se podijumu…

Maks: Luda trka, nadao sam se podijumu…

Sport klub 31.07.2022
Vozač Red Bula Maks Ferstapen na "Hungaroringu" u Mađarskoj ostvario je osmu pobedu u 13. trci šampionata Formule 1 i dodatno se učvrstio na vodećoj poziciji. Aktuelni prvak sveta i lider šampionata na četvoronedeljnu pauzu odlazi sa 80 bodova… »
Verstapen prvi na Hungaroringu

Verstapen prvi na Hungaroringu

Radio 021 31.07.2022
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske. Aktuelni svetski prvak je na stazi Hungaroring ostvario 28. pobedu u karijeri i osmu u ovogodišnjem šampionatu. Holanđanin je takođe zabeležio i prvi… »
Ferstapen klasa za sebe, deža-vi podijum na „Hungaroringu“

Ferstapen klasa za sebe, deža-vi podijum na „Hungaroringu“

Sport klub 31.07.2022
Vozač Red Bula Maks Ferstapen slavio je na Velikoj nagradi Mađarske, 13. trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1, voženoj u promenljivim uslovima. Aktuelni šampion je prvi put u karijeri trijumfovao na „Hungaroringu“, gde je ostvario osmu pobedu… »
F1: Ferstapenu pobeda na Hungaroringu

F1: Ferstapenu pobeda na Hungaroringu

Auto blog 31.07.2022
Vozač Red Bula Maks Ferstapen nastavio je dominaciju u Formuli 1 i osvojio Veliku nagradu Mađarske. Ferstapen je bio najbolji na čuvenom "Hungaroringu" u trci koja je bila kompletna kopija one prethodne u Francuskoj, kada su na drugom i trećem mestu… »
Ferštapen pokazao zašto je majstor formule 1: Sa 10. mesta do osvojene Mađarske!

Ferštapen pokazao zašto je majstor formule 1: Sa 10. mesta do osvojene Mađarske!

Hot sport 31.07.2022
I pored brojnih poteškoća, uspeo je da slavi. Najbolji vozač Red Bula Maks Ferštapen, spektakularno je slavio na današnjoj trci za Veliku nagradu Mađarske. On je startovao sa tek 10. mesta, u jednoj trenutku se okretao na stazi, kada ga je Lekler… »
Ferstapen pobedio na trci za VN Mađarske, Hamilton drugi

Ferstapen pobedio na trci za VN Mađarske, Hamilton drugi

Euronews 31.07.2022
Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobednik je današnje trke Formule jedan za Velike nagrade Mađarske, koja je vožena na stazi Hungaroring. Aktuelni svetski šampion u F1 u Mađarskoj je stigao do 28. pobede u karijeri, a osmog trijumfa ove… »
Maestralna pobeda Ferstapena, Mercedesi opet na podijumu

Maestralna pobeda Ferstapena, Mercedesi opet na podijumu

N1 Info 31.07.2022
Vozač Red Bula Maks Ferstapen slavio je na Velikoj nagradi Mađarske, 13. trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1, voženoj u promenljivim uslovima. Aktuelni šampion je prvi put u karijeri trijumfovao na „Hungaroringu“, gde je ostvario osmu pobedu… »
Čudo na hungaroringu: Sa desete pozicije - do pobede na trci Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske!

Čudo na hungaroringu: Sa desete pozicije - do pobede na trci Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske!

Večernje novosti 31.07.2022
FORMULA 1 je u nedelju pokazala svetu zašto ume da bude jedno od najuzbudljivijih sportskih nadmetanja. FOTO: Tanjug/AP Naime, vest da je vozač Red Bula, Holanđanin Maks Ferštapen, pobedio na trci za Veliku nagradu Mađarske možda i ne bi bila čudna… »

Vesti dana »