Povezane vesti

Holender nakon odlaska: Još jednom hvala i napred Partizan! (video)

Holender nakon odlaska: Još jednom hvala i napred Partizan! (video)

Hot sport 31.07.2022
Povremeni reprezentativac Mađarske, Filip Holender, napustio je Humsku i pojačao Vašaš, gde će imati veću minutažu. Sada već bivša „osmica“ crno-belih je dala i poslednju izvaju za klupski sajt. „Fudbal je igra koja vas u životu vodi na… »
Partizan u srcu za sva vremena: Filip Holender pun emocija, zahvalio se crno-belima

Partizan u srcu za sva vremena: Filip Holender pun emocija, zahvalio se crno-belima

Večernje novosti 31.07.2022
POSLE skoro dve godine saradnje, putevi Partizana i Filipa Holendera su se razišli. FOTO: M. Vukadinović Povremeni mađarski reprezentativac je pojačao novog prvoligaša te zemlje, Vašaš, a po dolasku u novu sredinu nije zaboravio sve što je sa… »
Holender: Želim da igram i dajem golove, hvala Partizanu

Holender: Želim da igram i dajem golove, hvala Partizanu

Sport klub 31.07.2022
"Svi koji me poznaju, znaju koliko sam zahvalan za sve i bio presrećan što sam mogao da sa svim tim ljudima živim i radim. Partizanu, navijačima i igračima želim sreću", kazao je Holender. Dosadašnji fudbaler Partizana Filip Holender rekao je… »
Emotivan rastanak Filipa Holendera od Humske: "Morao sam da odem, napred Partizan!"

Emotivan rastanak Filipa Holendera od Humske: "Morao sam da odem, napred Partizan!"

Sportske.net 31.07.2022
Dosadašnji fudbaler Partizana Filip Holender rekao je danas da je morao da ode iz kluba u Vašaš kako bi imao veću minutažu i zahvalio je beogradskom klubu na saradnji i poželeo mu sreću u budućnosti. "Fudbal je igra koja vas u životu vodi na… »

Vesti dana »