Povezane vesti

Miljani ću dati krv samo da ozdravi! Zorica Marković uplašena za Nišlijkin život, otkrila u kakvom je očajnom stanju…

Miljani ću dati krv samo da ozdravi! Zorica Marković uplašena za Nišlijkin život, otkrila u kakvom je očajnom stanju…

Kurir 01.08.2022
Miljana Kulić poslednjih dana bije najtežu životnu bitku. Njoj se zdravstveno stanje pogoršalo nakon operacije želuca, koju je imala u Turskoj pre 12 dana. Povodom pogoršanog zdravstvenog stanja Kulićke, kontaktirali smo Zoricu Marković, koja je… »
Bebica bije najtežu bitku, životno je ugrožena! U toku životne borbe Miljane Kulić oglasio njen dečko, otkrio kako se ona…

Bebica bije najtežu bitku, životno je ugrožena! U toku životne borbe Miljane Kulić oglasio njen dečko, otkrio kako se ona…

Kurir 01.08.2022
Miljana Kulić pre dva dana hitno je primljena u Klinički centar Niš usled komplikacija nakon smanjenja želuca u privatnoj kliniici u Turskoj. Njoj su lekari morali da izvade slezinu i tada je izgubila 2,5 litre krvi, a sada se oglasio i Nenad… »
Miljana Kulić u komi: Lekari se bore za njen život, sve je neizvesno

Miljana Kulić u komi: Lekari se bore za njen život, sve je neizvesno

Svet & Skandal 01.08.2022
Zdravstveno stanje Miljane Kulić pogoršano Miljana Kulić stavljena je u veštačku komu zbog komplikacija nakon operacije smanjenja želuca, koju je imala u Turskoj pre 12 dana. Kako kažu njeni roditelji, ćerka im je od subote na intenzivnoj nezi… »
Ne odustaj, Miljo, uz tebe sam! Kulićka se bori za život, a njen bivši se sada oglasio i poslao joj jaku poruku! (foto)

Ne odustaj, Miljo, uz tebe sam! Kulićka se bori za život, a njen bivši se sada oglasio i poslao joj jaku poruku! (foto)

Kurir 01.08.2022
Miljana Kulić imala je operaciju smanjenja želuca 19. jula u Turskoj, a sada joj se zdravstveno stanje pogoršalo. Tim povodom se oglasio njen bivši dečko Lazar Čolić Zola koji je na svom Instagram profilu pružio podršku Miljani: "Nije te život… »
I dalje joj se bore za život! Miljana Kulić u veštačkoj komi, priključena na aparate - oglasio se otac rijaliti zvezde!

I dalje joj se bore za život! Miljana Kulić u veštačkoj komi, priključena na aparate - oglasio se otac rijaliti zvezde!

Mondo 01.08.2022
Otac Miljane Kulić otkrio kakvo je zdravstveno stanje Miljane Kulić. Otac Miljane Kulić otkrio kakvo je zdravstveno stanje Miljane Kulić. Bivša rijaliti učesnica Miljana Kulić nedavno je bila na operaciji smanjena želuca u Turskoj, a po povratku u… »
Smršala sam 13 kila za 7 dana Ovo je Miljanina izjava pre nego što je operisana u Nišu i izvađena joj slezina!

Smršala sam 13 kila za 7 dana Ovo je Miljanina izjava pre nego što je operisana u Nišu i izvađena joj slezina!

Kurir 01.08.2022
Miljana Kulić trenutno je u bolnici zbog komplikacija nakon operacije smanjenja želuca koju je obavila u Turskoj. Operacija je urađena 19. jula, a Miljana Kulić se zatim vratila avionom za Srbiju. - Miljana je hitno operisana, izvađena joj je… »

Vesti dana »