Povezane vesti

Sahranjen glumac Branko Cvejić: Od velikana našeg glumišta oprostili se članovi porodice, kolege...

Sahranjen glumac Branko Cvejić: Od velikana našeg glumišta oprostili se članovi porodice, kolege...

Telegraf 01.08.2022
- Ostaju njegova dela i sećanja na njega, to neka nam bude pouka. Slava mu - rekao je Brankov sin Žarko na sahrani. Velikan jugoslovenske i srpske kinematografije, Branko Cvejić, sahranjen je Novom groblju u Beogradu. Od legendarnog glumca su se… »
Sahranjen Branko Cvejić

Sahranjen Branko Cvejić

RTS 01.08.2022
Glumac Branko Cvejić sahranjen je na Novom groblju u Beogradu, u prisustvu članova porodice, brojnih kolega, prijatelja i poštovalaca. Cvejić je sahranjen u porodičnoj grobnici bez prisustva sveštenika. Ćerka Bojana je, opraštajući se od oca… »
I kad umrem zovite me Bane bumbar! Zauvek smo se oprostili od Branka Cvejića, a on je ovako govorio o ulozi svog života

I kad umrem zovite me Bane bumbar! Zauvek smo se oprostili od Branka Cvejića, a on je ovako govorio o ulozi svog života

Mondo 01.08.2022
Legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je 26. jula usled kardiovaskularnih problema. Legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je 26. jula usled kardiovaskularnih problema. Branko Cvejić sahranjen je danas 1. avgusta na Novom groblju. Od glumca su se… »
Sahranjen Branko Cvejić! Porodica se s bolom oprostila od Baneta Bumbara, reči sina Žarka kidaju dušu - "Ostala je žal"

Sahranjen Branko Cvejić! Porodica se s bolom oprostila od Baneta Bumbara, reči sina Žarka kidaju dušu - "Ostala je žal"

Mondo 01.08.2022
Legendarni glumac Branko Cvejić sahranjen je danas 1. avgusta 2022. godine na Novom groblju. Legendarni glumac Branko Cvejić sahranjen je danas 1. avgusta 2022. godine na Novom groblju. Glumac Branko Cvejić, nekadašnji upravnik Jugoslovenskog dramskog… »
(Foto, video) sahrana branka cvejića: Glumci Miki Manojlović i Irfan Mensur neutešni, pristižu i ostale kolege

(Foto, video) sahrana branka cvejića: Glumci Miki Manojlović i Irfan Mensur neutešni, pristižu i ostale kolege

Blic 01.08.2022
Glumac Branko Cvejić, nekadašnji upravnik Jugoslovenskog dramskog pozorišta, biće sahranjen danas na Novom groblju u Beogradu u 14 sati. Na Novom groblju se oupljaju kolege kako bi mu odale poslednji pozdrav. Na Novo groblje je prvi stigao Miki… »
Jelena Đokić i Svetozar Cvetković stigli zajedno na sahranu Branka Cvejića: Bivši supružnici udruženi u bolu

Jelena Đokić i Svetozar Cvetković stigli zajedno na sahranu Branka Cvejića: Bivši supružnici udruženi u bolu

Blic 01.08.2022
Bivši supružnici Jelena Đokić i Svetozar Cvetković danas su došli zajedno da odaju kolegi i prijatelju poslednju počast. Od nedavno razvedeni, ovaj glumački par je očigledno ostao u prijateljskim odnosima, pa su tako udruženi u boli zajedno… »
Sin Žarko grli neutešnu majku: Tužan prizor na sahrani Branka Cvejića: Ćerka Bojana nema od bola

Sin Žarko grli neutešnu majku: Tužan prizor na sahrani Branka Cvejića: Ćerka Bojana nema od bola

Blic 01.08.2022
Danas se na Novom groblju u Beogradu održava sahrana glumca Branka Cvejića. Porodica, prijatelji i kolege došli su kako bi svog dragog Branka ispratili na večni počinak. Među prvima na Novo groblje stigli su Miki Manojlović, Irfan Mensur, Bule… »
Sahranjen Branko Cvejić Porodica se oprostila potresnim rečima koje kidaju dušu: Ostala je žal, on mi je ulepšao susret sa…

Sahranjen Branko Cvejić Porodica se oprostila potresnim rečima koje kidaju dušu: Ostala je žal, on mi je ulepšao susret sa…

Kurir 01.08.2022
Glumac Branko Cvejić, nekadašnji upravnik Jugoslovenskog dramskog pozorišta, sahranjen je danas na Novom groblju u Beogradu u 14 sati. Deca Branka Cvejića su se oprostila od njega uz emotivne reči. - Pamtim kada me je tešio kada mi je umro deda, to… »

Vesti dana »