Povezane vesti

Miljana skinuta sa respiratora! Kulićeva i dalje kritično, trpi jake bolove, a evo kako je psihički zbog drame!

Miljana skinuta sa respiratora! Kulićeva i dalje kritično, trpi jake bolove, a evo kako je psihički zbog drame!

Kurir 01.08.2022
Miljana Kulić operisala se u Turskoj, a posle samo nekoliko dana se avionom vratila za Srbiju, iako doktori poručuju da nije smela da sedne avion najmanje šest nedelja posle intervencije. Rijaliti zvezdi je pozlilo i hitno je prebačena u Klinički… »
Nadam se da će se oporaviti, svim srcem sam uz nju! Krstinja progovorila o operaciji želuca zbog koje je Miljana u teškom…

Nadam se da će se oporaviti, svim srcem sam uz nju! Krstinja progovorila o operaciji želuca zbog koje je Miljana u teškom…

Kurir 01.08.2022
Rijaliti učesnica Miljana Kulić podvrgla se operaciji želuca u Turskoj, nakon čega su usledile komplikacije, te je hitno operisana u Kliničkom centru Niš. Pevačica Kristinja Todorović takođe se podvrgla ovoj intervenciji, a sada se oglasila… »
Sedim u crkvi i u bolnici, čula sam se sa Miljanom! Marija Kulić otkrila nove informacije o ćerkinom stanju, evo šta kažu…

Sedim u crkvi i u bolnici, čula sam se sa Miljanom! Marija Kulić otkrila nove informacije o ćerkinom stanju, evo šta kažu…

Kurir 01.08.2022
Lekari Kliničkog centra u Nišu bore se za život učesnice "Zadruge", Miljane Kulić, koja je pre 12 dana u Turskoj uradila smanjenje želuca. Kada se vratila u Srbiju, Miljani je pozlilo, hitno je operisana i tom prilikom joj je uklonjena slezina. Ona… »
"Žao mi je, nadamo se da će se izvući": Miljanina komšinica očajna zbog njenog stanja: "Sve je tačno"

"Žao mi je, nadamo se da će se izvući": Miljanina komšinica očajna zbog njenog stanja: "Sve je tačno"

Blic 01.08.2022
Miljana Kulić trenutno se oporavlja nakon operacije, koja je nastala usled komplikacija zbog smanjena želuca, u Kliničkom centru Niš. Sada se tim povodom se oglasila Emilija Velemir, koja je u "Zadrugu 5" ušla kao komšinica porodice Kulić. - Sve… »
Miljanu su pre operacije vratili iz Turske! Sada se bori za život, a evo šta je prethodilo njenom teškom stanju!

Miljanu su pre operacije vratili iz Turske! Sada se bori za život, a evo šta je prethodilo njenom teškom stanju!

Mondo 01.08.2022
Miljana Kulić nalazi se u Kliničkom centru u Nišu gde je hitno operisana nakon smanjena želuca i u teškom je stanju. Miljana Kulić nalazi se u Kliničkom centru u Nišu gde je hitno operisana nakon smanjena želuca i u teškom je stanju. Bivša… »
Ukc Niš se oglasio nakon hitne operacije Miljane Kulić! Evo u kakvom je stanju - Nalazi se na jedinici intenzivne nege!

Ukc Niš se oglasio nakon hitne operacije Miljane Kulić! Evo u kakvom je stanju - Nalazi se na jedinici intenzivne nege!

Mondo 01.08.2022
Klinički centar u Nišu oglasio se nakon hitne operacije Miljane Kulić, evo u kakvom je sada stanju. Klinički centar u Nišu oglasio se nakon hitne operacije Miljane Kulić, evo u kakvom je sada stanju. Miljana Kulić nedavno je išla na operaciju… »

Vesti dana »