Povezane vesti

Vučević: "Ponosan sam na srpsku državu i naše državno rukovodstvo"

Vučević: "Ponosan sam na srpsku državu i naše državno rukovodstvo"

Telegraf 01.08.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević objavio je reči podrške državnom rukovodstvu i predsedniku zemlje. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević objavio je reči podrške državnom rukovodstvu i predsedniku Aleksandru Vučiću, na svom… »
Gradonačelnik Miloš Vučević dao podršku državnom rukovodstvu: Ponosan sam na predsednika Vučića u naporima da sačuva…

Gradonačelnik Miloš Vučević dao podršku državnom rukovodstvu: Ponosan sam na predsednika Vučića u naporima da sačuva…

Kurir 01.08.2022
Ponosan sam na srpsku državu i naše državno rukovodstvo, pre svega na predsednika Republike Aleksandra Vučića u naporima da sačuvaju mir, stabilnost, da sačuvaju slobodu. Pre svega da sačuvaj živote i imovinu Srba na Kosovu i Metohiji. Srbija je… »
"Ponosan sam na srpsku državu" Vučević podržao Vučića u naporima da sačuva mir na KiM (video)

"Ponosan sam na srpsku državu" Vučević podržao Vučića u naporima da sačuva mir na KiM (video)

Srbija danas 01.08.2022
Oglasio se gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević. - Ponosan sam na srpsku državu i naše državno rukovodstvo, pre svega na predsednika Republike Aleksandra Vučića u naporima da sačuvaju mir, stabilnost, da sačuvaju slobodu. Pre svega da… »
Vučević: Srbija čuva stabilnost diplomatskim putem

Vučević: Srbija čuva stabilnost diplomatskim putem

Dnevnik 01.08.2022
Ponosan sam na srpsku državu i naše državno rukovodstvo, pre svega na predsednika Republike Aleksandra Vučića u naporima da sačuvaju mir, stabilnost, da sačuvaju slobodu, naveo je Miloš Vučević na svom Instagram profilu. Pre svega da sačuvaj… »

Vesti dana »