Povezane vesti

(Foto) isplivala bebicina fotka iz bolnice: Miljana još uvek u teškom stanju, a on se drži za glavu u hodniku Kliničkog…

(Foto) isplivala bebicina fotka iz bolnice: Miljana još uvek u teškom stanju, a on se drži za glavu u hodniku Kliničkog…

Blic 02.08.2022
Miljana Kulić trenutno se nalazi u Kliničkom centru Niš, zbog komplikacija koje su nastale nakon operacije želuca. Iako je njeno stanje još neizvesno, u Miljaninom oporavku je napravljen značajan pomak. Za to vreme njeni članovi porodice i dečko… »
Car me je odmah pozvao! Sandra Čaprić nakon nezgode otkrila detalje susreta sa Filipom: Ovo niko nije očekivao posle…

Car me je odmah pozvao! Sandra Čaprić nakon nezgode otkrila detalje susreta sa Filipom: Ovo niko nije očekivao posle…

Kurir 02.08.2022
Bivša zadrugarka Sandra Čaprić zadobila je teške povrede kada pala sa kvada, zbog čeka je u bolnici. Ona je tom prilikom polomila butnu kost, povredila je glavu i kuk, a sada je otkrila kako joj se Filip Car javio nakon nezgode. - Katarina Živković… »
"Miljani smo rekli da joj je izvađena slezina": Siniša Kulić slomljen zbog ćerke, jednu stvar još uvek kriju od nje

"Miljani smo rekli da joj je izvađena slezina": Siniša Kulić slomljen zbog ćerke, jednu stvar još uvek kriju od nje

Blic 02.08.2022
Otac Miljane Kulić, Siniša Kulić, kaže kako se njegova mezimica polako oporavlja, da se nalazi u svesnom stanju, a izgledi da se izbori za život su sve veći. Miljana se od subote bori za život zbog komplikacija koje je dobila nakon operacije… »
Miljani rekli da joj je izvađena slezina! Siniša Kulić slomljen zbog ćerke, ovo su sakrili od nje!

Miljani rekli da joj je izvađena slezina! Siniša Kulić slomljen zbog ćerke, ovo su sakrili od nje!

Kurir 02.08.2022
Bivša zadrugarka Miljana Kulić se, prema rečima njenog oca Siniše Kulića polako oporavlja, trenutno se nalazi u svesnom stanju, a izgledi da se izbori za život su sve veći! Iako je njeno stanje još neizvesno, u Miljaninom oporavku je napravljen… »
Miljana je bila vezana, čupala je kablove, zvali su i psihijatra?! Isplivali šok detalji, evo šta se dešavalo u Urgentnom…

Miljana je bila vezana, čupala je kablove, zvali su i psihijatra?! Isplivali šok detalji, evo šta se dešavalo u Urgentnom…

Kurir 02.08.2022
Rijaliti zvezda Miljana Kulić susrela se sa ozbiljnim zdravstvenim problemima usled komplikacija nakon operacije želuca, zbog čega joj je život ugrožen. Sada su se u medijima pojavile informacije da je Miljana navodno divljala, čupala kablove i da… »
Bila sam u lokvi krvi, kuk mi je izleteo! Sandra o strašnoj nesreći na Zlatiboru - Nisam osećala noge, jezivi bolovi!

Bila sam u lokvi krvi, kuk mi je izleteo! Sandra o strašnoj nesreći na Zlatiboru - Nisam osećala noge, jezivi bolovi!

Mondo 02.08.2022
Pevačica Sandra Čaprić doživela je jezivu nesreću na Zlatiboru kada je pala s kvada koji se prevrnuo na nju. Pevačica Sandra Čaprić doživela je jezivu nesreću na Zlatiboru kada je pala s kvada koji se prevrnuo na nju. Bivša učesnica Zadruge i… »
"Kad popuste lekovi traži kafu i cigaru" - Novi detalji stanja Miljane Kulić, nju stalno doziva: "Gde je? Dovedite je!"

"Kad popuste lekovi traži kafu i cigaru" - Novi detalji stanja Miljane Kulić, nju stalno doziva: "Gde je? Dovedite je!"

Mondo 02.08.2022
Miljana Kulić još uvek se nalazi na odeljenju intenzivne nege Kliničkog centra u Nišu nakon hitne operacije na koju je morala da ide zbog komplikacija nastalih posle intervencije smanjenja želuca u Turskoj. Miljana Kulić još uvek se nalazi na… »
Oglasio se doktor koji je operisao Miljanu Kulić: Negira krivicu za komplikacije, a tvrdi da je spreman da iznese ove dokaze

Oglasio se doktor koji je operisao Miljanu Kulić: Negira krivicu za komplikacije, a tvrdi da je spreman da iznese ove dokaze

Blic 02.08.2022
Doktor Mehmet Seven koji je u turskoj bolnici operisao Miljanu Kulić, oglasio se i izneo informnacije o intervenciji skraćenja želuca koju je uradio rijaliti učesnici, te negirao bilo kakvu mogućnost da je njoj pukla slezina u njihovoj klinici i da… »
"Dajte mi cigarete i kafu": Otkriveno kako se Miljana ponaša i koga stalno doziva u bolnici

"Dajte mi cigarete i kafu": Otkriveno kako se Miljana ponaša i koga stalno doziva u bolnici

Blic 02.08.2022
Miljana Kulić je uglavnom uspavana, ali lekari u intenzivnoj nezi niškog kliničkog centra s vremena na vreme bude, a ona tada prvo što traži je da vidi majku, i da dobije kafu i cigaretu. - Miljana je trenutno stabilno, ali je i dalje u vrlo ozbiljno… »
Marija Kulić molila ljude za američke vitamine,: a iz UKC Niš poručili: "Imamo sve što je potrebno za Miljanino lečenje"

Marija Kulić molila ljude za američke vitamine,: a iz UKC Niš poručili: "Imamo sve što je potrebno za Miljanino lečenje"

Blic 02.08.2022
Miljana Kulić trenutno se nalazi u Kliničkom centru Niš gde je imala hitnu operaciju, zbog komplikacija, nakon intervencije smanjenja želuca u Turskoj. Ovim povodom oglasio se UKC Niš koji je naveo da se Miljana uspešno oporavlja, te da bolnica ima… »
Miljana Kulić pregurala tešku noć: Marija od bola ne može da govori, a iz Urgentnog centra Niš danas su poručili samo…

Miljana Kulić pregurala tešku noć: Marija od bola ne može da govori, a iz Urgentnog centra Niš danas su poručili samo…

Kurir 02.08.2022
Miljana Kulić, koja se biri za život u Kliničkom centru Niš pošto joj je, posle smanjenja želuca u klinici u Turskoj, izvađena slezina, pregurala je još jednu tešku noć. Njena majka Marija Kulić ne odvaja se od ćerke i ona je već iscrpljena… »
Oglasio se lekar koji je operisao miljanu Kulić u Turskoj! Spremni da podele dokaze - Evo šta je rekao o povredi slezine

Oglasio se lekar koji je operisao miljanu Kulić u Turskoj! Spremni da podele dokaze - Evo šta je rekao o povredi slezine

Mondo 02.08.2022
Prvi put za medije oglasio se doktor iz klinike u Turskoj u koju je Miljana Kulić išla na operaciju smanjenja želuca nakon koje su usledile komplikacije. Prvi put za medije oglasio se doktor iz klinike u Turskoj u koju je Miljana Kulić išla na… »
Bivša zadrugarka progovorila o teškim povredama nakon nesreće Sandra Čaprić iz bolnice: "Primam krv, non stop povraćam"

Bivša zadrugarka progovorila o teškim povredama nakon nesreće Sandra Čaprić iz bolnice: "Primam krv, non stop povraćam"

Blic 02.08.2022
Sandra Čaprić nedavno je doživela stravičnu nesreću na Zlatiboru kada je pala sa kvada koji se prevrnuo na nju, a bivša zadrugarka zadobila je ozbiljne povrede zbog kojih je hitno hospitalizovana. Sandra se sada prvi put oglasila iz bolnice i… »
Skandal u Turskoj bolnici zbog miljane! Lekari nisu napravili grešku, tvrde da Kulićka nije ispoštovala ove naredbe

Skandal u Turskoj bolnici zbog miljane! Lekari nisu napravili grešku, tvrde da Kulićka nije ispoštovala ove naredbe

Kurir 02.08.2022
Miljana Kulić susrela se sa ozbiljnim zdravstvenim problemima usled komplikacija nakon operacije želuca, zbog čega joj je život ugrožen. Miljana je operaciju izvršila u jednoj turskoj klinici pre 12 dana, a pre dva dana stanje joj se naglo… »
Haos u turskoj bolnici zbog miljane! Tvrde da lekari nisu krivi - "Ona se ničeg nije pridržavala, nije smela to da radi"

Haos u turskoj bolnici zbog miljane! Tvrde da lekari nisu krivi - "Ona se ničeg nije pridržavala, nije smela to da radi"

Mondo 02.08.2022
Miljana Kulić nalazi se u teškom stanju nakon hitne operacije koju je imala posle komplikacija nastalih usled intervencije smanjena želuca. Miljana Kulić nalazi se u teškom stanju nakon hitne operacije koju je imala posle komplikacija nastalih usled… »
Kulići tuže kliniku u Turskoj? Miljani ugrožen život zbog operacije želuca, njeni roditelji doneli konačnu odluku

Kulići tuže kliniku u Turskoj? Miljani ugrožen život zbog operacije želuca, njeni roditelji doneli konačnu odluku

Blic 02.08.2022
Miljana Kulić poslednjih dana bije najtežu životnu bitku. Ona je trenutno u Kliničkom centru u Nišu gde joj je, nakon operacije smanjenja želuca u Turskoj, izvađena slezina. Izvor blizak porodici Kulić za Rijaliti plus otkriva kako je do operacije… »
Molite se za moju ćerku! Svi smo u neizvesnosti! Lekari se bore za Miljanu Kulić, Siniša i Marija se oglasili!

Molite se za moju ćerku! Svi smo u neizvesnosti! Lekari se bore za Miljanu Kulić, Siniša i Marija se oglasili!

Mondo 02.08.2022
Miljana Kulić završila je na hitnoj operaciji posle smanjena želuca u Turskoj, a njeno stanje je jako teško. Miljana Kulić završila je na hitnoj operaciji posle smanjena želuca u Turskoj, a njeno stanje je jako teško. Bivšoj rijaliti učesnici je… »
Lekari se bore za miljanu Otac Siniša se oglasio: Bila je životno ugrožena, svi smo u neizvesnosti

Lekari se bore za miljanu Otac Siniša se oglasio: Bila je životno ugrožena, svi smo u neizvesnosti

Alo 02.08.2022
Miljanini roditelji Marija i Siniša od bola i brige jedva su dali izjave. Miljana Kulić danima se bori za život nakon komplikacije prouzrokovane operacijom želuca u Turskoj. Njeno stanje se pogoršava, a kako saznajemo, lekari u bolnici u Nišu na sve… »
"Miljana je napravila grešku": Pevačica je imala isti zahvat kao Kulićeva - otkriva kakvo je realno stanje sa rizičnom…

"Miljana je napravila grešku": Pevačica je imala isti zahvat kao Kulićeva - otkriva kakvo je realno stanje sa rizičnom…

Blic 02.08.2022
Rijaliti učesnica Miljana Kulić podvrgla se operaciji želuca u Turskoj, nakon čega su usledile komplikacije, te je hitno operisana u Kliničkom centru Niš. Pevačica Kristinja Todorović takođe se podvrgla ovoj intervenciji, a sada se oglasila… »
Žao mi je, svim srcem sam uz miljanu: Krstinja imala istu operaciju pre 6 meseci i progovorila - To je ozbiljan zahvat!

Žao mi je, svim srcem sam uz miljanu: Krstinja imala istu operaciju pre 6 meseci i progovorila - To je ozbiljan zahvat!

Mondo 02.08.2022
Krstinja Todorović se pre nekoliko meseci podvrgla operaciji smanjenja želuca, istoj onoj zbog koje je Miljana Kulić kritično. Krstinja Todorović se pre nekoliko meseci podvrgla operaciji smanjenja želuca, istoj onoj zbog koje je Miljana Kulić… »

Vesti dana »