Povezane vesti
Cene nafte u blagom padu - barel skliznuo ispod 100 dolara
Euronews 02.08.2022
Cene nafte su nastavile pad danas, jer je splasnulo raspoloženje investitora zbog sumornih izgleda o potražnji za gorivom i podataka koji ukazuju na pad globalne proizvodnje, i to uoči sastanka glavnih proizvođača sirove nafte ove nedelje na kojem treba… »
Nafta skliznula ispo 100 dolara: Tržište kriptovaluta u crvenom
Blic 02.08.2022
Evropska nafta Brent je na terminskom tržištu oslabila za 24 centa ili 0,2 posto, na 99,82 dolara za barel na jutrošnjem trgovanju do 6:34 sata po Griniču, dok je američka nafta WTI skliznula za 10 centi ili 0,1 procenat, na 93,78 dolara po barelu… »
Nafta skliznula ispod 100 dolara po barelu
Telegraf 02.08.2022
Zabrinutost zbog recesije pojačala se u ponedeljak, pošto su istraživanja iz Sjedinjenih Država, Evrope i Azije pokazala da je fabrička aktivnost izgubila zamah u julu. Cene nafte su nastavile pad danas, jer je splasnulo raspoloženje investitora zbog… »
Vesti dana »
Tramp: Postigli smo dogovor oko glavnih tačaka; Teheran negira razgovore sa SAD
Euronews pre 1 satjoš 55 povezanih
Tramp: Postigli smo dogovor oko 15 glavnih tačaka - Iran neće imati nuklearno naoružanje
Sputnik pre 1 satjoš 53 povezane
Tužilaštvo traži pritvor za osumnjičenog da je tukao jednog maloletnika, a drugom pretio
Politika pre 1 satjoš 44 povezane





