Povezane vesti

Lukašenko: Beograd neće moći da sedi na više stolica

Lukašenko: Beograd neće moći da sedi na više stolica

Politika 02.08.2022
MINSK – Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da Srbija neće moći da sedi na više stolica i da je potrebno da se opredeli u svojoj spoljnoj politici. „Tu smo mi, Rusija, Evropska Unija, Amerika i drugi. Ali im neće dozvoliti… »
Predsednik Belorusije: Srbija neće moći da sedi na više stolica

Predsednik Belorusije: Srbija neće moći da sedi na više stolica

Insajder 02.08.2022
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da Srbija neće moći da sedi na više stolica i da je potrebno da se opredeli u svojoj spoljnoj politici. "Tu smo mi, Rusija, Evropska Uunija, Amerika i drugi, ali im neće dozvoliti da sede… »
Beograd neće moći da sjedi na više stolica, poručio Lukašenko

Beograd neće moći da sjedi na više stolica, poručio Lukašenko

Slobodna Evropa 02.08.2022
Bjeloruski predsjednik Aleksandar Lukašenko poručio je 2. avgusta da Srbija neće moći da sjedi na više stolica, odnosno da je potrebno da se opredijeli u svojoj vanjskoj politici. "Tu smo mi, Rusija, Evropska unija, SAD i drugi. Ali im neće… »
"Srbija neće moći da sedi na svim tim stolicama": Lukašenkovo upozorenje Beogradu: "Uzećemo u obzir njihovu politiku prema…

"Srbija neće moći da sedi na svim tim stolicama": Lukašenkovo upozorenje Beogradu: "Uzećemo u obzir njihovu politiku prema…

Blic 02.08.2022
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko smatra da Srbija neće uspeti da, kako je rekao, sedi na tri stolice. "Ako oni tamo hoće, kako kažu, da sede na tri stolice, neće uspeti. Tu smo mi Rusija, Evropska unija, Amerika i ostali...Ali im neće dati… »
Lukašenko: Beograd neće moći sjediti na više stolica

Lukašenko: Beograd neće moći sjediti na više stolica

Al Jazeera 02.08.2022
Srpskom narodu treba pomoći i morat će se pomoći, ali vodimo računa o tome kakva je politika Srbije prema Bjelorusiji, kaže Lukašenko. Bjeloruski predsjednik Aleksandar Lukašenko upozorava da Srbija neće moći sjediti na više stolica uz… »
Lukašenko: Srbija neće uspeti da sedi na tri stolice

Lukašenko: Srbija neće uspeti da sedi na tri stolice

IndeksOnline 02.08.2022
MINSK – Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko smatra da Srbija neće uspeti da, kako je rekao, sedi na tri stolice. “Ako oni tamo hoće, kako kažu, da sede na tri stolice, neće uspeti. Tu smo mi Rusija, Evropska unija, Amerika i ostali…Ali… »
Lukašenko: Srbija hoće da sedi na tri stolice, neće joj uspeti

Lukašenko: Srbija hoće da sedi na tri stolice, neće joj uspeti

Euronews 02.08.2022
Srbija neće moći da sedi na više stolica, rekao je danas predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko u razgovoru s novinarima, prenosi beloruska agencija Belta. "Treba da napravimo razliku između vlasti i običnih ljudi. Da ste na mom mestu, kako… »
Lukašenko: Srbija neće uspeti da sedi na tri stolice

Lukašenko: Srbija neće uspeti da sedi na tri stolice

Sputnik 02.08.2022
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je da Srbija neće uspeti da sedi na tri stolice. Situacija oko Kosova i Metohije zaoštrena je zbog planova privremenih prištinskih vlasti da od 1. avgusta zabrane ulaz na teritoriju pokrajine vozila… »
Lukašenko: Srbija ne može da sedi na više stolica, moraće da se opredeli

Lukašenko: Srbija ne može da sedi na više stolica, moraće da se opredeli

N1 Info 02.08.2022
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da Srbija neće moći da sedi na više stolica i da je potrebno da se opredeli u svojoj spoljnoj politici. „Tu smo mi, Rusija, Evropska unija, Amerika i drugi. Ali im neće dozvoliti da sede na… »
Lukašenko: Beograd neće moći da sedi na više stolica

Lukašenko: Beograd neće moći da sedi na više stolica

Radio sto plus 02.08.2022
„Tu smo mi, Rusija, Evropska Uunija, Amerika i drugi. Ali im neće dozvoliti da sede na svim ovim stolicama“, rekao je Lukašenko komentarišući poslednje dogadjaje oko Kosova. Po njegovim rečima, Srbiji to najpre neće dozvoliti Evropska unija… »
Lukašenko: “Srbija neće moći da sedi na više stolica”

Lukašenko: “Srbija neće moći da sedi na više stolica”

Nedeljnik 02.08.2022
EPA-EFE/SHAMIL ZHUMATOV / POOL (Beta) – Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da Srbija neće moći da sedi na više stolica i da je potrebno da se opredeli u svojoj spoljnoj politici. “Tu smo mi, Rusija, Evropska Unija, Amerika… »
"Srpskom narodu treba pomoći" Lukašenko izjavio da Beograd ne može da sedi na tri stolice

"Srpskom narodu treba pomoći" Lukašenko izjavio da Beograd ne može da sedi na tri stolice

Srbija danas 02.08.2022
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko rekao je da Srbija neće moći da sedi na tri stolice, prenosi Sputnjik Belorusija. - Treba da razdvojimo rukovodstvo i obične ljude. Stavite se na moje mesto, kako biste to sve razumeli. Naravno, srpskom… »

Vesti dana »