Povezane vesti

Lidija opisala šta rade druge nacije na letovanju, i mreže ključaju: "Da su ovo uradili Srbi, a ne stranci, završili bi na…

Lidija opisala šta rade druge nacije na letovanju, i mreže ključaju: "Da su ovo uradili Srbi, a ne stranci, završili bi na…

Blic 02.08.2022
Ponekad, tokom boravka na letovanju, uvek nam u oči upadaju stvari koje rade naši sunarodnici, a, sudeći po pričama, pa i iskustvima, sve to iste stvari, rade i stranci. Međutim, dok je kafa u termosu para iz Nemačke "uživanje i štedljivost, kada… »
Srbe nazivate paradajz turistima, a ne vidite šta stranci rade: Lidija otkrila šta druge nacije rade na letovanju i nastao je…

Srbe nazivate paradajz turistima, a ne vidite šta stranci rade: Lidija otkrila šta druge nacije rade na letovanju i nastao je…

Kurir 02.08.2022
Tokom letovanja nam uglavnom pažnju privlače stvari koje rade naši sunarodnici, jer iz nekog razloga više na njih obraćamo pažnju, dok istovremeno stranci rade iste, a možda i gore. Tako kritikujemo Srbe koji štede na letovanju i pogrdno ih… »
Gest doktora iz Grčke oduševio Srbe: "Ako ona ne može doći do mene, mogu ja do nje"

Gest doktora iz Grčke oduševio Srbe: "Ako ona ne može doći do mene, mogu ja do nje"

Blic 02.08.2022
Prijateljstvo Srba i Grka, koje se neguje duže od jednog veka, prožeto je pričama o dobročinstvu i ljudima velikog srca sa obe strane, koji su nesebično pomagali jedni drugima kada je to bilo najpotrebnije. Poslednja u nizu, priča Milevke iz Srbije… »

Vesti dana »