Povezane vesti

Umalo sam umrla, imam ožiljak preko celog stomaka! Prvo oglašavanje Miljane Kulić - "Strašno je šta su mi uradili!"

Umalo sam umrla, imam ožiljak preko celog stomaka! Prvo oglašavanje Miljane Kulić - "Strašno je šta su mi uradili!"

Mondo 03.08.2022
Miljana Kulić se prvi put oglasila za medije nakon što je danima bila u kritičnom stanju. Miljana Kulić se prvi put oglasila za medije nakon što je danima bila u kritičnom stanju. Bivša rijaliti učesnica Miljana Kulić nedavno je bila na operaciji… »
Probudila se iz kome i pozvala indi! Miljana Kulić pevačici postavila šok pitanje - otkriveni svi detalji razgovora!

Probudila se iz kome i pozvala indi! Miljana Kulić pevačici postavila šok pitanje - otkriveni svi detalji razgovora!

Mondo 03.08.2022
Indi Aradinović otkrila o čemu je pričala sa Miljanom Kulić. Indi Aradinović otkrila o čemu je pričala sa Miljanom Kulić. Miljana Kulić dala je svoju prvu izjavu za medije nakon što je danima bila u kritičnom stanju i životno ugrožena nakon… »
Umalo sam umrla, borila sam se, imam ožiljak preko celog stomaka! Prvo oglašavanje Miljane Kulić posle pakla nakon…

Umalo sam umrla, borila sam se, imam ožiljak preko celog stomaka! Prvo oglašavanje Miljane Kulić posle pakla nakon…

Kurir 03.08.2022
Miljana Kulić pobedila je smrt i konačno se probudila iz veštačke kome u kojoj su je lekari u Kliničkom centru u Nišu držali zbog operacije prilikom koje su joj odstanili puknutu slezinu. Ona se sada prvi put oglasila nakon drame i istakla da je… »
Da si me slušala ne bi bila na aparatima! Vesna Rivas se obratila Miljani Kulić, surova poruka: Ne sprdajte se sa karmom

Da si me slušala ne bi bila na aparatima! Vesna Rivas se obratila Miljani Kulić, surova poruka: Ne sprdajte se sa karmom

Kurir 03.08.2022
Miljana Kulić pre dve nedelje operisala je želudac u Turskoj, a nekoliko dana nakon toga došlo je do komplikacija zbog kojih je rijaliti zvezda hitno hospitalizovana i vodi životnu bitku. Mnogi su joj pružili podršku u ovoj borvi, a sada je Vesna… »
4 Dana miljanine borbe za život: Siniša otkrio kako je protekla noć i kako se Kulićka sada oseća

4 Dana miljanine borbe za život: Siniša otkrio kako je protekla noć i kako se Kulićka sada oseća

Blic 03.08.2022
Miljana Kulić operisana je u Kliničkom centri Niš nakon komplikacija posle intervencije smanjena želuca, a kako navodi njen otac, ona se danas oseća bolje. Siniša kaže da se ni on se ne oseća najbolje, ali da je Miljanino stanje malo bolje. -… »
TURSKI LEKAR KOJI je OPERISAO MILJANU KURIRU POSLAO DOKAZE Operacija prošla bez komplikacija i krvarenja, pokazao sve crno na…

TURSKI LEKAR KOJI je OPERISAO MILJANU KURIRU POSLAO DOKAZE Operacija prošla bez komplikacija i krvarenja, pokazao sve crno na…

Kurir 03.08.2022
Miljana Kulić, koja se još bori za život u Kliničkom centru Niš, smanjila je želudac u jednoj klinici u Turskoj, a sad se klinika prvi put javno oglasila o samom toku operacije i njenom oporavku u toj ustanovi. Njihov izveštaj prenosimo u celosti… »
J*baću ti mamu, ima trombozu! Marija Kulić pretila lekaru koji je operisao njenu ćerku, ovo je šok prepiska! (foto)

J*baću ti mamu, ima trombozu! Marija Kulić pretila lekaru koji je operisao njenu ćerku, ovo je šok prepiska! (foto)

Kurir 03.08.2022
Rijaliti zvezda Miljana Kulić susrela se sa ozbiljnim zdravstvenim problemima usled komplikacija nakon operacije želuca, zbog čega joj je život ugrožen. Sada je doktor koji je operisao Miljanu Kulić poslao Kuriru prepisku sa Marijom Kulić u kojoj… »
U Srbiji raste broj zainteresovanih za operaciju želuca: Doktori otkrili ko sme da ga smanji i kada je opasno po život!

U Srbiji raste broj zainteresovanih za operaciju želuca: Doktori otkrili ko sme da ga smanji i kada je opasno po život!

Mondo 03.08.2022
Doktori otkrivaju kada se procenjuje da pacijent može da ide na operaciju smanjenja želuca i kako nastaju komplikacije! Doktori otkrivaju kada se procenjuje da pacijent može da ide na operaciju smanjenja želuca i kako nastaju komplikacije! Bivša… »
Lekar koji je operisao Miljanu Kulić objavio dokaze i oglasio se: "Operacija je prošla bez komplikacija i krvarenja"

Lekar koji je operisao Miljanu Kulić objavio dokaze i oglasio se: "Operacija je prošla bez komplikacija i krvarenja"

Mondo 03.08.2022
Lekar koji je operisao Miljanu Kulić u klinici u Turskoj tvrdi da je s pacijentkinjom sve bilo u redu i da je otpuštena bez ikakvih komplikacija, a priložio je i dokumentaciju. Lekar koji je operisao Miljanu Kulić u klinici u Turskoj tvrdi da je s… »
(Foto) bolnica iznela dokaze: Marija Kulić vređala doktora iz Turske: "Ima trombozu, majmune", on pokazao miljanine nalaze

(Foto) bolnica iznela dokaze: Marija Kulić vređala doktora iz Turske: "Ima trombozu, majmune", on pokazao miljanine nalaze

Blic 03.08.2022
Miljana Kulić se i dalje nalazi u Kliničkom centru Niš, nakon što joj se pogoršalo zdravstveno stanje posle operacije smanjenja želuca. Bila je u veštačkoj komi, priključena na respirator i lekari su joj se borili za život. Poslednji izveštaji… »
Ako umrem, čuvajte mi sina! Prve reči Miljane Kulić koje je rekla mami Mariji cepaju dušu, a jedna je sve rasplakala! Tuga

Ako umrem, čuvajte mi sina! Prve reči Miljane Kulić koje je rekla mami Mariji cepaju dušu, a jedna je sve rasplakala! Tuga

Kurir 03.08.2022
Prve reči Miljane Kulić sa intenzivne nege pogodile su njene roditelje Mariju i Sinišu, ali su i pored svega srećni što su joj čuli glas. Drama oko zdravstvenog stanja Miljane Kulić ne jenjava, a lekari Kliničkog centra u Nišu daju sve od sebe da… »
"Krvarenje je stalo, pa se opet aktiviralo": Iz Kliničkog centra progovorili o Miljaninom zahvatu: "Naši ljudi se operišu…

"Krvarenje je stalo, pa se opet aktiviralo": Iz Kliničkog centra progovorili o Miljaninom zahvatu: "Naši ljudi se operišu…

Blic 03.08.2022
Miljani Kulić pogoršalo se stanje posle operacije želuca u Turskoj, pa je hitno operisana u Nišu, te joj je tom prilikom izvađena slezina. Doktor docent Klinike za digestivnu hirurgiju Kliničkog centra Srbije Dejan Veličković otkrio je da li je… »
"Umreću ti, mamice, ne mogu više": Otkriveni detalji drame u bolnici u Nišu i Miljanine borbe za život: "Doktor iz…

"Umreću ti, mamice, ne mogu više": Otkriveni detalji drame u bolnici u Nišu i Miljanine borbe za život: "Doktor iz…

Blic 02.08.2022
Agonija zbog teškog zdravstvenog stanja Miljane Kulić i dalje traje. Ona je u subotu hitno primljena u Urgentni centar u Nišu sa velikim bolovima u stomaku, kada joj je konstatovano pucanje slezine, a što je navodno posledica operacije smanjenja… »

Vesti dana »