Povezane vesti

De Laurentis "blokirao" Afrikance - Oglasio se Kulibali!

De Laurentis "blokirao" Afrikance - Oglasio se Kulibali!

Sportske.net 03.08.2022
Mnogo "bure" podigla je današnja izjava predsednika Napolija Aurelija de Laurentisa o prestanku dovođenja igrača iz Afrike zbog igranja na Kupu afričkih nacija koje se igra tokom trajanja sezone u Evropi. Kulibali je nedavno iz Napulja prešao u… »
Kulibali: Mišljenje Laurentisa nije ogledalo Napolija

Kulibali: Mišljenje Laurentisa nije ogledalo Napolija

Sport klub 03.08.2022
Kalidu Kulibali, nekadašnji as Napolija, a sada Čelsija, odgovorio je Aureliju De Laurentisu, prvom čoveku Napolitalanaca, koji je izjavio da će potpisivati ugovore sa afričkim igračima, jedino pod uslovom da odbiju da igraju Afrički kup nacija… »
De Laurentis: "Više ne dovodim Afrikance, osim ako se ne odreknu KAN"

De Laurentis: "Više ne dovodim Afrikance, osim ako se ne odreknu KAN"

Sportske.net 03.08.2022
Predsednik fudbalskog kluba Napoli Aurelio de Laurentis rekao je da će angažovati samo one afričke igrače koji se odreknu igranja na Kupu afričkih nacija, međunarodnom takmičenju koje se organizuje tokom sezone. "Ne pričajte mi više o Afrikancima… »
Šokantna izjava vlasnika Napolija: "Nikada više neću kupiti afričkog fudbalera, mi smo idioti..."

Šokantna izjava vlasnika Napolija: "Nikada više neću kupiti afričkog fudbalera, mi smo idioti..."

Večernje novosti 03.08.2022
KONTROVERZNI vlasnik Napolija Aurelio de Laurentis poznat je kao čovek bez dlake na jeziku, a to često ostavi bez teksta širu javnost. foto: EPA De Laurentis je ponovo podigao prašinu, ovoga puta govorio je o fudbalerima sa podneblja Afrike. – Rekao… »
Vlasnik Napolija: Neću više da dovodim Afrikance

Vlasnik Napolija: Neću više da dovodim Afrikance

Sport klub 03.08.2022
Vlasnik Napolija Aurelio De Laurentis više ne planira da dovodi fudbalere iz Afrike. Laurentis, poznat po svom specifičnom ponašanju, sada je otišao korak dalje i rekao da ne namerava da više dovodi afričke igrače, sem ukoliko ne potpišu sporazum… »

Vesti dana »