Povezane vesti

Jokić stigao u Staru Pazovu: "Mi ne volimo košarku, nego medalje, Srbija drugačija od Denvera"

Jokić stigao u Staru Pazovu: "Mi ne volimo košarku, nego medalje, Srbija drugačija od Denvera"

Sportske.net 03.08.2022
Košarkaška reprezentacija Srbije danas se okupila u Staroj Pazovi gde se priprema za nastavak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Ekipi se priključio i MVP NBA lige Nikola Jokić, prvi put posle Svetskog prvenstva 2019. godine kada su "orlovi"… »
Jokić: Mi ne volimo košarku, volimo da pobeđujemo

Jokić: Mi ne volimo košarku, volimo da pobeđujemo

Sport klub 03.08.2022
Nikola Jokić je među igračima koji su se odazvali pozivu selektora Svetislava Pešića za naredne dve utakmice kvalifikacija za Svetsko prvenstvo kao i za Evrobasket koji sledi posle toga. On je od početka priprema sa nacionalnim timom, a prvog dana… »
U NBA sve ide na silu, ne veruju evropskim igračima! Vasa otvorio dušu: Ovde sam stekao status, tamo se dokazuješ nekome

U NBA sve ide na silu, ne veruju evropskim igračima! Vasa otvorio dušu: Ovde sam stekao status, tamo se dokazuješ nekome

Mondo 03.08.2022
Vasilije Micić na startu priprema pričao je o predstojećim mečevima, reprezentaciji Srbije, ciljevima, planovima, NBA ligi... Vasilije Micić na startu priprema pričao je o predstojećim mečevima, reprezentaciji Srbije, ciljevima, planovima, NBA… »
„Drugačije sam se osećao kada sam dolazio ovde“

„Drugačije sam se osećao kada sam dolazio ovde“

Sport klub 03.08.2022
Dvostruki uzastopni MVP NBA lige Nikola Jokić srećan je što se vratio u reprezentaciju Srbije i što će biti u ekipi u predstojeća dva meča kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, a potom i na prvenstvu Evrope. „Videćemo za Evrobasket, dokle… »
Nikola Jokić i šok-izjava o kojoj svi pričaju: "Mi u Srbiji ne volimo košarku"

Nikola Jokić i šok-izjava o kojoj svi pričaju: "Mi u Srbiji ne volimo košarku"

Večernje novosti 03.08.2022
NIKOLA Jokić je umeo da iznenadi svet svojim bravurama, i dok je igrao u Srbiji, i kada je prešao u NBA čiji je dvostruki MVP, ali je danas mnoge iznenadio jednom izjavom na početku priprema košarkaške reprezentacije za Evropsko prvenstvo. FOTO: M… »
Nedović za SK: Pešić nije više užasno strog

Nedović za SK: Pešić nije više užasno strog

Sport klub 03.08.2022
Za taze oženjenog, a posebno nekog ko je „svadbario“ pre nekoliko dana, Nemanja Nedović izgleda i, što je još važnije, trenira kao „nov“ na startu priprema seniorske košarkaške reprezentacije Srbije u Staroj Pazovi. Povratnik u Crvenu… »
Jokić: Srbi ne vole sport, vole da pobeđuju! (video)

Jokić: Srbi ne vole sport, vole da pobeđuju! (video)

Sportski žurnal 03.08.2022
Najbolji igrač NBA lige ističe da je igranje za reprezentaciju poseban osećaj. Reprezentacija Srbije počela je sa radom u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi. Sa reprezentativcima na okupu je i najbolji igrač NBA lige Nikola Jokić. - Atmosfera je… »
Jokić ponovo u reprezentaciji: Mi volimo da pobeđujemo

Jokić ponovo u reprezentaciji: Mi volimo da pobeđujemo

Vesti online 03.08.2022
Košarkaš Denver Nagetsa Nikola Jokić izjavio je danas na okupljanju reprezentacije u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi da Srbi ne vole sport ili košarku, već isključivo da pobeđuju. Jokić se u nacionalni tim vratio posle tri godine i… »
Srbija bez dva NBA igrača za najvažnije utakmice! Pešić otkrio sve detalje: Klubovi im ne daju da dođu!

Srbija bez dva NBA igrača za najvažnije utakmice! Pešić otkrio sve detalje: Klubovi im ne daju da dođu!

Mondo 03.08.2022
Svetislav Pešić održao konferenciju za medije na početku priprema reprezentacije. Ne može da računa na dvojicu igrača. Svetislav Pešić održao konferenciju za medije na početku priprema reprezentacije. Ne može da računa na dvojicu igrača… »
"Ja volim Zvezdu, svi to znaju" Gudurić o povratku na Mali Kalemegdan, sada je sve jasno

"Ja volim Zvezdu, svi to znaju" Gudurić o povratku na Mali Kalemegdan, sada je sve jasno

Večernje novosti 03.08.2022
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije okupila se u Staroj Pazovi, gde će se pripremati u narednom periodu za mečeve kvalifikacija za Svetsko prvenstvo i potom za Evropsko prvenstvo. Foto: N. Paraušić Marko Gudurić obratio se okupljenim novinarima, a… »
Jokić o srpskom mentalitetu: Više volimo medalje od sporta

Jokić o srpskom mentalitetu: Više volimo medalje od sporta

Danas 03.08.2022
Dvostruki MVP NBA lige priključio se treninzima reprezentacije u Staroj Pazovi. Posle nekoliko godina izbivanja iz „orlovskog gnezda“, Nikola Jokić je prihvatio poziv da igra za nacionalni tim, a danas je kratko odgovarao na pitanja domaćih medija… »
Jokić posle dugo vremena pred domaćim medijima: ‘Znači mi što sam ovde! U Srbiji ne vole košarku, nego da pobeđuju’

Jokić posle dugo vremena pred domaćim medijima: ‘Znači mi što sam ovde! U Srbiji ne vole košarku, nego da pobeđuju’

Hot sport 03.08.2022
NBA MVP ponovo u reprezentativnom dresu. Nikola Jokić, jedan od najboljih igrača današnjice pojavio se na okupljanju reprezentacije Srbije u SC FSS u Staroj Pazovi, gde se naš tim sprema za predstojeće kvalifkacione duele, kao i Evrobasket. As… »
"U Srbiji ne volimo košarku, već da pobeđujemo!"Obraćanje Nikole Jokića koje se čekalo godinama! (video)

"U Srbiji ne volimo košarku, već da pobeđujemo!"Obraćanje Nikole Jokića koje se čekalo godinama! (video)

Mondo 03.08.2022
Nikola Jokić je stigao na pripreme reprezentacije Srbije! Nikola Jokić je stigao na pripreme reprezentacije Srbije! Reprezentacija Srbije se okupila u Staroj Pazovi gde je počela pripreme za nastavak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo i za Eurobasket… »
Jokić: Drugačije se osećam ovde nego kada idem u Denver

Jokić: Drugačije se osećam ovde nego kada idem u Denver

N1 Info 03.08.2022
Nikola Jokić je među igračima koji su se odazvali pozivu selektora Svetislava Pešića za naredne dve utakmice kvalifikacija za Svetsko prvenstvo kao i za Evrobasket koji sledi posle toga. On je od početka priprema sa nacionalnim timom, a prvog dana… »
Gudurić se konačno oglasio, evo šta je rekao o dolasku u zvezdu: Meni je to simpatično, ali...

Gudurić se konačno oglasio, evo šta je rekao o dolasku u zvezdu: Meni je to simpatično, ali...

Mondo 03.08.2022
Marko Gudurić ima još godinu dana ugovora sa Fenerbahčeom i planira da bude lider u Istanbulu. A glasina će uvek biti... Marko Gudurić ima još godinu dana ugovora sa Fenerbahčeom i planira da bude lider u Istanbulu. A glasina će uvek biti… »
Nikola Jokić o srpskom mentalitetu: "Mi volimo da pobeđujemo"

Nikola Jokić o srpskom mentalitetu: "Mi volimo da pobeđujemo"

Večernje novosti 03.08.2022
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije počela je pripreme za Evrobasket, a među orlovima našao se i najkorisniji košarkaš NBA lige Nikola Jokić. FOTO: N. Paraušić Zvezda Denvera ističe da je atmosfera u reprezentaciji odlična kao i svaki put. Kaže… »
Košarkaši počeli pripreme: NBA zvezda nije došla, samo se on nije pojavio!

Košarkaši počeli pripreme: NBA zvezda nije došla, samo se on nije pojavio!

Hot sport 03.08.2022
Srbija je otpočela pripreme za Evropsko prvenstvo u košarci. Košarkaška reprezentacija Srbije otpočela je pripreme za drugi krug kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, kao i za Evropsko prvenstvo, u Sportskom centru Fudbaslkog saveza Srbije u Staroj… »

Vesti dana »