Povezane vesti

Srbija četvrti favorit na Evrobasketu? Nedovićev odgovor: "Te liste nemaju veze s vezom!"

Srbija četvrti favorit na Evrobasketu? Nedovićev odgovor: "Te liste nemaju veze s vezom!"

Sportske.net 03.08.2022
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović izjavio je danas u Staroj Pazovi, na početku priprema reprezentacije, da svi u nacionalnom timu treba da ostave ego po strani i da prihvate drugačije uloge. "Mislim da su svi zreliji i svesni da, kad već… »
Micić otkrio zašto nije otišao u NBA ligu: Tamo treba da im objašnjavam da li znam ili ne, ovde mi je dovoljno lepo!

Micić otkrio zašto nije otišao u NBA ligu: Tamo treba da im objašnjavam da li znam ili ne, ovde mi je dovoljno lepo!

Hot sport 03.08.2022
Razotkrio je sve dileme. Košarkaška reprezentacija Srbije, počela je pripreme za nastavak kvalifikacija za SP, kao i za predstojeći Evrobasket, koji počinje prvog septembra. Pozivu su se odazvali gotovo svi igrači, a među njima je bio i jedan od… »
Pešić: Pokuševski i Jović ne igraju na Evropskom prvenstvu

Pešić: Pokuševski i Jović ne igraju na Evropskom prvenstvu

Sportski žurnal 03.08.2022
Košarkaška reprezentacija Srbije počela je u Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi pripreme za kvalifikacione utakmice za odlazak na Svetsko prvenstvo u avgustu, odnosno za Evropsko prvenstvo u septembru. Selektor košarkaške… »
Jokić: Mi ne volimo sport, mi volimo da pobeđujemo

Jokić: Mi ne volimo sport, mi volimo da pobeđujemo

Radio 021 03.08.2022
Reprezentativac Srbije i košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je danas u Staroj Pazovi da navijači Srbije "ne vole sport ili košarku, već da vole da pobeđuju". "Takav je mentalitet u Srbiji. Mi ne volimo sport, ne volimo košarku, mi volimo da… »
Gudurić o zvezdi: ‘Volim taj klub, ali sam u Feneru lider’

Gudurić o zvezdi: ‘Volim taj klub, ali sam u Feneru lider’

Hot sport 03.08.2022
Marko Gudurić, srpski košarkaš, odgovara je na novinarska pitanja na okupljanju reprezrentacije. Košarkaška reprezentacija Srbije se okupila na prvim pripremama pred kvalifikacije za Mundobasket i predstojeći Evrobasket u Sportskom centru FSS u… »
Nedović po okupljanju reprezentacije: ‘Sujetu ostaviti po strani, uživanje je gledati Jokića’

Nedović po okupljanju reprezentacije: ‘Sujetu ostaviti po strani, uživanje je gledati Jokića’

Hot sport 03.08.2022
Srpski košarkaši okupili su se danas. Nemanja Nedović, jedan od iskusnjih igrača, istakao je da sujeta mora da se ostavi po strani, kao i da ekipa mora da se adaptira na Nikolu Jokića, ali i on na tim. – Mislim da su svi zreliji i svesni, kada već… »
Pešić nakon okupljanja košarkaša: ‘Jokić prvi počinje treninge, a poslednji završava – postoji tenzija’

Pešić nakon okupljanja košarkaša: ‘Jokić prvi počinje treninge, a poslednji završava – postoji tenzija’

Hot sport 03.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije izašao je pred medije. Svetislav Pešić je okupio selekciju koja će se pripremati za mečeve drugog kruga kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, odnosno Evropski šampionat. Košarkaši će raditi u Sportskom… »
Pešić o izostanku jovića i pokuševskog: Tim ne čini 12 najboljih, već oni koji se najbolje slažu

Pešić o izostanku jovića i pokuševskog: Tim ne čini 12 najboljih, već oni koji se najbolje slažu

Večernje novosti 03.08.2022
SELEKTOR Srbije Svetislav Pešić je na današnjem medija danu govorio sa medijima pred naredni prozor kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Foto I. Marinković Srbiju čeka naredni prozor kvalifikacija za Mundobasket, a ujedno i Evropsko prvenstvo u Pragu… »
Uživanje je gledati Jokića Nedović o svojoj svadbi - "Sećam se samo prva dva sata"

Uživanje je gledati Jokića Nedović o svojoj svadbi - "Sećam se samo prva dva sata"

Večernje novosti 03.08.2022
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije okupila se u Staroj Pazovi, gde su "orlovi" otpočeli pripreme za kvalifikacije za Svetsko prvenstvo i potom Evropsko prvenstvo. FOTO: M. Vukadinović Nemanja Nedović izašao je pred medije. – Mislim da su svi zreliji… »

Vesti dana »