Povezane vesti
"Dižu nos i nikome se ne javljaju na ulici": Komšije u Nišu ogorčene na Kuliće, a ovo kažu o Miljaninoj borbi za život
Blic 04.08.2022
Miljana Kulić trenutno se nalazi u Kliničkom centru Niš, gde joj je izvađena slezina usled komplikacija posle operacije smanjenja želuca. Miljanine komšije bile su zabrinuti za Nišlijku, ali većina njih nije imala lepe reči za porodicu Kulić. - Ponašaju… »
Komšije progovorile o kulićima dok prolaze kroz agoniju zbog miljane: Ogorčeni i zabrinuti - "Ponašaju se kao zvezde!"
Mondo 04.08.2022
Evo šta komšije iz Niša imaju da kažu za porodicu Kulić i za Miljanino trenutno stanje. Evo šta komšije iz Niša imaju da kažu za porodicu Kulić i za Miljanino trenutno stanje. Učesnica rijalitija Miljana Kulić je i dalje u bolnici nakon komplikacija… »
Vesti dana »
Tokom večeri bez zadržavanja na naplatnim stanicama auto-puteva: Evo kakvo je stanje na graničnim prelazima
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Zelenski objavio imena kandidata za novog šefa Kabineta, nakon ostavke Andrija Jermaka
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 3 satajoš 1 povezana


