Povezane vesti

Haos na Jadranu: Sin poznatog ugostitelja večerao u restoranu, a onda je osoblje krenulo da ga bije?

Haos na Jadranu: Sin poznatog ugostitelja večerao u restoranu, a onda je osoblje krenulo da ga bije?

Telegraf 04.08.2022
Mladiću su polomljeni ruka i rebro. U Puli je gost jednog restorana navodno dobio batine jer navodno nije hteo da plati račun. Kako nezvanično saznaje Glas Istre osoblje je pretuklo 26-godišnjaka zbog toga što je pojeo obrok, a nakon toga nije platio… »
Haos na Jadranu! Mladić brutalno pretučen: Nije platio račun u restoranu, osoblje ga šutiralo na podu! Otac ogorčen

Haos na Jadranu! Mladić brutalno pretučen: Nije platio račun u restoranu, osoblje ga šutiralo na podu! Otac ogorčen

Mondo 04.08.2022
Osoblje jednog restorana u Puli navodno pretuklo mladića jer nije platio račun. Osoblje jednog restorana u Puli navodno pretuklo mladića jer nije platio račun. U Puli je pretučen gost restorana jer navodno nije hteo da plati račun. Kako Glas Istre… »
Mladić na Jadranu pretučen jer nije hteo da plati račun u restoranu: Celo osoblje ga šutiralo dok je ležao na podu

Mladić na Jadranu pretučen jer nije hteo da plati račun u restoranu: Celo osoblje ga šutiralo dok je ležao na podu

Blic 03.08.2022
Jedan gost restorana pretučen je u Puli jer navodno nije hteo da plati račun. - Sin je seo u restoran i dok me je čekao, jeo picu i pio pivo. Pošto nisam stigao zbog posla, konačno sam mu doneo novac da plati i ode kući. Međutim, čim sam došao na… »

Vesti dana »