Povezane vesti
Španija: Francuz preživeo 16 sati u prevrnutom čamcu, opstanak „na ivici nemogućeg", kažu spasilačke ekipe
BBC News 04.08.2022
Spasilački tim prevezao je 62-godišnjaka do bolnice pošto su ga bezbedno izvukli iz hladnog Atlantika. Francuz (62) preživeo je 16 sati pod vodom, pošto mu se čamac prevrnuo, koristeći vazdušni mehur. Čamac, dužine 12 metara, koji je isplovio iz… »
Francuz preživeo 16 sati zaglavljen u potonuloj jedrilici u Atlantiku
N1 Info 04.08.2022
Francuski državljanin preživeo je u Atlantiku 16 sati, koristeći se vazdušnim balonom pod potopljenom jedrilicom, sve dok ga nisu oslobodili ronioci španske obalske straže, koji su operaciju spašavanja nazvali gotovo nemogućom misijom. Jedrilica Jeanne… »
Francuz preživeo 16 sati u prevrnutom čamcu na Atlantiku
RTV 04.08.2022
PARIZ - Francuz, star 62 godine, preživeo je 16 sati u vazdušnom mehuru čamca, koji se prevrnuo u Atlanskom okeanu. Brod od 12 metara, koji je isplovio iz Lisabona, poslao je u ponedeljak uveče sa Atlanskog okeana signal za pomoć. Plovilo je u tom… »
Francuz preživeo 16 sati u moru, spasioci tvrde da je bilo "na granici nemogućeg"
Euronews 04.08.2022
Francuz (62) preživeo je 16 sati u moru koristeći vazdušni mehur u svom prevrnutom brodu. Španska obalska straža spasila je muškarca iz ledenih voda Atlantskog okeana, koja je za taj podvig rekla da je bio "na ivici nemogućeg". Oni su pronašli njegov… »
Vesti dana »
Iran najavljuje ponovno zatvaranje Ormuskog moreuza, optužujući Ameriku i Izrael da su prekršili primirje
BBC News pre 11 minutajoš 27 povezanih
"Poslao sam orden poštom" Zelenski uzvratio nakon što mu je oduzeto najveće poljsko priznanje
Blic pre 11 minutajoš 42 povezane
UŽIVO VIDEO Studentski skup u Novom Sadu: "Borba do slobode"
Radio 021 pre 26 minutajoš 27 povezanih
Uživo, Holandija - Švedska: Derbi za prvo mesto u grupi na Mundijalu 2026
Mondo pre 56 minutajoš 32 povezane





