Povezane vesti

Evo ko je hrvatski biznismen ubijen na proslavi u bih! Bušić je bio noćna mora kladionicama u Bosni i Hrvatskoj

Evo ko je hrvatski biznismen ubijen na proslavi u bih! Bušić je bio noćna mora kladionicama u Bosni i Hrvatskoj

Kurir 04.08.2022
Velimir Bušić, jedan od osnivača HDZ-a 1990 i bivši odbornik u Skupštini ZHK, jedan je od dvojice ubijenih u sinoćnjoj pucnjavi u Grudama. Bušić je poznat i po velikim dobitcima na sportskom klađenju. Tako je 2005. godine postao rekorder u… »
Svedok masakra u Hercegovini: Ispred mene su pala dvojica, mene i nećaka je spasilo drvo!

Svedok masakra u Hercegovini: Ispred mene su pala dvojica, mene i nećaka je spasilo drvo!

Kurir 04.08.2022
U mestu Gorica kod Gruda u četvrtak u 2.00 sata došlo je do pucnjave u kojoj su dve osobe poginule, a dve su ranjene. Nakon kraće svađe ispred kafića, napadač se vratio po kalašnjikov i pucao na goste. Svedok ovog nemilog događaja ispričao je… »
Brat ubice kod Gruda završio na psihijatriji: Bio priveden radi ispitivanja na okolnosti događaja

Brat ubice kod Gruda završio na psihijatriji: Bio priveden radi ispitivanja na okolnosti događaja

Blic 04.08.2022
Jozo Jasak izvršio je napad u Grudama u kojem su smrtno stradali Mate Grizelj (34) i Velimir Bušić (60), a još dve osobe su ranjene. Iako se danas iznosilo da je uhapšen D.J. (54), brat Joze Jasaka (50) koji je u Gorici kod Gruda usmrtio dve osobe… »
Oglasio se brat ranjenog muškarca o tragediji u Grudama: "ubica je ranije bacio bombu, samo ona nije eksplodirala"

Oglasio se brat ranjenog muškarca o tragediji u Grudama: "ubica je ranije bacio bombu, samo ona nije eksplodirala"

Blic 04.08.2022
U pucnjavi koja se dogodila u mestu Gorica kod Gruda oko 2 sata iza ponoći ubijene su dve osobe i još dve ranjene. Jedan od ranjenih je Ž. Galić, a sada se oglasio i njegov brat. Njegov brat Ferdo je za Avaz rekao kako nije bilo veće tragedije od ove… »
Poznat i identitet ubice iz Gruda: Pobegao nakon što je ispucao rafal iz kalašnjikova (foto)

Poznat i identitet ubice iz Gruda: Pobegao nakon što je ispucao rafal iz kalašnjikova (foto)

Blic 04.08.2022
Poznato je ime ubice iz Gruda, koji je otišao kući po automatsku pušku, a onda se vratio i zapucao po ljudima ispred ugostiteljskog objekta. Njegovo ime je Jozo Jasak, prenio je Avaz. Kako je ispričao jedan od očevidaca užasa u ugostiteljskom… »
"Nećaka i mene je spaslo drvo od: Metka!" Očevidac krvavog pira kod Gruda: Bacao je stolove i onda počeo da preti da će se…

"Nećaka i mene je spaslo drvo od: Metka!" Očevidac krvavog pira kod Gruda: Bacao je stolove i onda počeo da preti da će se…

Blic 04.08.2022
Davor Grubešić je bio u ugostiteljskom objektu kada se dogodio stravičan zločin u mestu Gorica kod Gruda. On se tu našao sa prijateljima, sa decom i unučicama, prenosi Srpskainfo. - Malo smo bili na svetom Stjepanu, na zabavi kako bi mi rekli. I… »
U pucnjavi kod Gorice ubijen jedan od osnivača HDZ-a: Sukob sa napadačem postojao od ranije?

U pucnjavi kod Gorice ubijen jedan od osnivača HDZ-a: Sukob sa napadačem postojao od ranije?

Telegraf 04.08.2022
Pored Velimira Bušića ubijen je i 34-godišnji Mate G. Velimir Bušić, jedan od osnivača HDZ-a 1990. i bivši zastupnik u Skupštini ZHK, jedan je od dvojice ubijenih u sinoćnjoj pucnjavi u Grudama. Bušić je bio i šef ogranka stranke u Grudama, a… »
U pucnjavi u Grudama ubijen jedan od osnivača HDZ 1990

U pucnjavi u Grudama ubijen jedan od osnivača HDZ 1990

Novi magazin 04.08.2022
Velimir Bušić, jedan od osnivača HDZ 1990 i bivši zastupnik u Skupštini Zapadno-hercegovačkog kantona HK, jedan je od dvojice ubijenih u oružanom napadu, koji se rano jutros desio u Grudama. Sarajevski portal Kliks (klix.ba) objavio je da je u… »
U pucnjavi u Grudama dve osobe ubijene, a dve ranjene

U pucnjavi u Grudama dve osobe ubijene, a dve ranjene

Danas 04.08.2022
Dve osobe su ubijene, a dve povređene iz vatrenog oružja u pucnjavi koja se dogodila u jutros u mestu Gorica, kod Gruda, saopšteno je iz MUP-a Zapadno-hercegovačkog kantona. Jedan od osnivača Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) 1990. godine i bivši… »
U pucnjavi na proslavi u Grudama iz automatskog oružja ubijen jedan od osnivača HDZ 1990

U pucnjavi na proslavi u Grudama iz automatskog oružja ubijen jedan od osnivača HDZ 1990

Radio 021 04.08.2022
Velimir Bušić, jedan od osnivača HDZ 1990 i bivši zastupnik u Skupštini Zapadno-hercegovačkog kantona HK, jedan je od dvojice ubijenih u oružanom napadu koji se rano jutros desio u Grudama. Portal klix.ba objavio je da je u pucnjavi ubijen i… »
Krvavi pir u komšiluku: Muškarac (50) uzeo kalašnjikov, pa zapucao usred proslave - ubio dvoje

Krvavi pir u komšiluku: Muškarac (50) uzeo kalašnjikov, pa zapucao usred proslave - ubio dvoje

Srbija danas 04.08.2022
Dve osobe su ubijene, a dve ranjene u pohodu 50-godišnjeg muškarca tokom noći u mestu Gorica kod Gruda, potvrđeno je iz MUP-a Zapadnohercegovačkog kantona. Na seoskoj proslavi povodom dana Svetog Stjepana, 50-godišnji muškarac je iz kalašnjikova… »

Vesti dana »