Povezane vesti

Jezivi detalji nesreće na Vračaru: Ljudi u šoku gledali šta se dešava - "Bio je skroz smrskan!"

Jezivi detalji nesreće na Vračaru: Ljudi u šoku gledali šta se dešava - "Bio je skroz smrskan!"

Mondo 04.08.2022
Očevice je šokirao prizor saobraćajne nesreće. Očevice je šokirao prizor saobraćajne nesreće. Dvadesetogodišnji motociklista poginuo je u četvrtak posle podne u Beogradskoj ulici na Vračaru, a očevici su otkrili detalje ove saobraćajne… »
Detalji užasne nesreće na Vračaru: Odjeknulo je kao da je eksplodirala bomba, motor je bio smrskan, vozač nije imao šanse

Detalji užasne nesreće na Vračaru: Odjeknulo je kao da je eksplodirala bomba, motor je bio smrskan, vozač nije imao šanse

Kurir 04.08.2022
Dvadesetogodišnji motociklista poginuo je danas popodne u Beogradskoj ulici na Vračaru, a očevici su otkrili detalje ove užasne saobraćajne nesreće. - Bila sam na terasi, spremala sam se da krenem na posao kada sam čula jako škripanje guma i u… »
Motociklista se zakucao u vozila u centru Beograda, poginuo na mestu

Motociklista se zakucao u vozila u centru Beograda, poginuo na mestu

N1 Info 04.08.2022
Oko 15.30 časova u Beogradskoj ulici na Vračaru dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je poginula jedna osoba, potvrđeno je za Nova.rs iz MUP. Prema nezvaničnim informacijama, motocikl „suzuki“ kojim je upravljao mladić starosti oko 20 godina… »
Teška nesreća na Vračaru: Mladić (20) naleteo "suzukijem" na automobile u pokretu i poginuo (foto)

Teška nesreća na Vračaru: Mladić (20) naleteo "suzukijem" na automobile u pokretu i poginuo (foto)

Blic 04.08.2022
U saobraćajnoj nesreći, koja se danas posle podne dogodila u Beogradskoj ulici na Vračaru, poginuo je motociklista, prenose beogradski mediji. Kako pišu Novosti, motocikl "suzuki" kojim je upravljao mladić starosti oko 20 godina, naleteo je na više… »

Vesti dana »