Povezane vesti
Vaterpolisti Srbije posle peteraca poraženi od Crne Gore
Politika 04.08.2022
Vaterpolo reprezentacija Srbije poražena je u Trebinju od selekcije Crne Gore posle peteraca ukupnim rezultatom 20:19 (6:2, 3:4, 5:6, 2:4 - 4:3) u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo u Splitu. Strahinja Rašović istakao se u… »
Crna Gora posle peteraca dobila Srbiju u Trebinju
Sport klub 04.08.2022
Vaterpolisti Crne Gore i Srbije, koje su drastično podmladile selekcije u proteklom periodu, nastavljaju da se spremaju za Evropsko prvenstvo, koje krajem avgusta počinje u Splitu. U prijateljskom meču, koji je odigran u Trebinju, Crna Gora je posle… »
“Rezultat u Sloveniji nije imperativ, ali nivo forme jeste”
Sport klub 04.08.2022
Košarkaška reprezentacija Crne Gore odradila je prvi deo mini priprema u Baru, a sada je očekuje učešče na turniru u Sloveniji, na kojem će igrati protiv domaćina i Holandije, a sve utakmice sa turnira koji sledi, možete da pratite na kanalima Sport… »
Vesti dana »
Nakon tri i po sata normalizovan saobraćaj na putevima kod Lebana, izlila se voda na kolovoz – Kod Doljevca odron
Rešetka pre 14 minutajoš 3 povezane
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije nakon pobede nad Holandijom: Bili smo daleko ispod naših mogućnosti
Danas pre 2 satajoš 1 povezana





