Povezane vesti

„Smeštaju mi da sam lažov“: Oglasila se Staša Stojanović na Tviteru povodom navoda iz DS-a

„Smeštaju mi da sam lažov“: Oglasila se Staša Stojanović na Tviteru povodom navoda iz DS-a

Danas 05.08.2022
Nakon reakcije iz Demokratske stranke u kojoj se navodi da treba da vrati svoj poslanički mandat jer je, kako navode, „obmanula birače tako što se na izbornoj listi lažno predstavljala kao master inženjer“, oglasila se Staša Stojanović na… »
DS traži da poslanica iz Novog Sada vrati mandat, napisala da je inženjer, a još uvek studira

DS traži da poslanica iz Novog Sada vrati mandat, napisala da je inženjer, a još uvek studira

Radio 021 05.08.2022
Resorni odbor za obrazovanje Demokratske stranke zahteva od narodne poslanice Staše Stojanović da vrati mandat, jer je obmanula sve birače. Kako se navodi u saopštenju Demokratske stranke, pomenuta poslanica Srpske napredne stranke se "lažno… »
DS: Staša Stojanović da vrati poslanički mandat, zbog lažnog predstavljanja

DS: Staša Stojanović da vrati poslanički mandat, zbog lažnog predstavljanja

Radio sto plus 05.08.2022
„Posle provere bibliotečkog fonda Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, utvrdili smo da se u njihovoj bazi nalazi samo njen diplomski rad, ali ne i master, koji još nije završila. Staša Stojanović je i sama na društvenim mrežama podelila da je… »
DS: Staša Stojanović da vrati poslanički mandat zbog lažnog predstavljanja

DS: Staša Stojanović da vrati poslanički mandat zbog lažnog predstavljanja

N1 Info 05.08.2022
Resorni odbor za obrazovanje Demokratske stranke (DS) zahteva od narodne poslanice Srpske napredne stranke Staše Stojanović da vrati mandat, jer je obmanula birače tako što se na izbornoj listi lažno predstavljala kao master inženjer i to na… »

Vesti dana »