Povezane vesti
EU odobrila preko 220 miliona evra Srbiji: Sredstva namenjena za 7 projekata u transportu, energetici i digitalnoj i…
Blic 05.08.2022
Evropska unija odobrila je Srbiji bespovratna sredstva od 223,615 miliona evra za investiranje u sedam projekata, od kojih su tri u sektoru transporta, dva u oblasti energetike i po jedan projekat u sektorima digitalne i socijalne infrastrukture… »
EU odobrila Srbiji 223,6 miliona evra za sedam projekata
Biznis.rs 05.08.2022
najviše sredstava biće uloženo u transport. Ministarka za evropske integracije Srbije i nacionalni IPA koordinator Jadranka Josimović saopštila je danas da je Evropska unija (EU) odobrila Srbiji bespovratna sredstva od 223,6 miliona evra za investiranje… »
EU odobrila Srbiji 223,7 miliona evra za sedam projekata - koje oblasti su obuhvaćene
Euronews 05.08.2022
Ministarka za evropske integracije i Nacionalni IPA koordinator Jadranka Josimović saopštila je danas da je Evropska unija odobrila Srbiji bespovratna sredstva od 223,615 miliona evra za investiranje u sedam projekata, od kojih su tri u sektoru… »
Joksimović: EU odobrila Srbiji 223,7 miliona evra za sedam projekata
N1 Info 05.08.2022
Ministarka za evropske integracije i Nacionalni IPA koordinator Jadranka Josimović saopštila je da je Evropska unija odobrila Republici Srbiji bespovratna sredstva od 223,615 miliona evra za investiranje u sedam projekata, od kojih su tri u sektoru… »
Vesti dana »
Venecijanska komisija: Prepoznajemo legitimnost ciljeva vlasti, dodatne preporuke
RTV pre 5 satijoš 39 povezanih
Slučaj "Banjska" - Spasojeviću i Toliću doživotni zatvor, Maksimoviću 30 godina
RTS pre 43 minutajoš 65 povezanih
Cene goriva u Srbiji: Dizel skuplji dva dinara, cena benzina nepromenjena
Forbes pre 5 satijoš 52 povezane
Netanjahu poručio da će Izrael nastaviti napade u slučaju pretnje iz Libana
Politika pre 13 minutajoš 67 povezanih





