Povezane vesti

Plašim se da se ne ugojim u trudnoći! Ana Korać o drugom stanju - Smršala sam 7 kila! Malaksala sam, stalno povraćam!

Plašim se da se ne ugojim u trudnoći! Ana Korać o drugom stanju - Smršala sam 7 kila! Malaksala sam, stalno povraćam!

Mondo 05.08.2022
Ana Korać sve je iznenadila kada je poručila da je u drugom stanju, a sada je otkrila kog bi pola volela da je beba. Ana Korać sve je iznenadila kada je poručila da je u drugom stanju, a sada je otkrila kog bi pola volela da je beba. Starleta neko… »
Volela bih da rodim devojčicu, borim se sa mučninama! Ana Korać prvi put otkrila detalje trudnoće, priznala čega se…

Volela bih da rodim devojčicu, borim se sa mučninama! Ana Korać prvi put otkrila detalje trudnoće, priznala čega se…

Kurir 05.08.2022
Starleta Ana Korać potvrdila je da je u drugom stanju, a sada je ispričala detalje prve trudnoće i istakla koliko je srećna što je postati majka. - Malo me rade više hormoni, pa sam malo neraspoložena, pa raspoložena, varira. Jedan dan se probudim… »
Ana Korać ipak trudna! Starleta potvrdila srećne vesti: Rodiću dete čoveku kojeg volim! Pokazala iscrtan trudnički stomak…

Ana Korać ipak trudna! Starleta potvrdila srećne vesti: Rodiću dete čoveku kojeg volim! Pokazala iscrtan trudnički stomak…

Kurir 05.08.2022
Ana Korać je ipak u drugom stanju! Starleta je radosne vesti podelila na Instagramu. - Kao prvo želim da se izvinim što me dugo nije bilo na instagramu, ali imala sam najlepši razlog za to. Morali smo malo da odmaramo više i pustimo neko vreme da sve… »
Ana Korać je u drugom stanju! Starleta trudna sa bogatašem - pokazala stomačić, čestitke pristižu sa svih strana! (foto)

Ana Korać je u drugom stanju! Starleta trudna sa bogatašem - pokazala stomačić, čestitke pristižu sa svih strana! (foto)

Mondo 05.08.2022
Ana Korać saopštila da je trudna. Ana Korać saopštila da je trudna. Bivša učesnica Zadruge već godinu dana uživa u ljubavi sa dečkom kojeg vešto krije od očiju javnosti, a mnogi ga znaju kao vrlo bogatog i darovitog, te se Ana Korać u nekoliko… »

Vesti dana »