Povezane vesti

Trebalo je da budem u tom autobusu, sprečila me majčina smrt! Organizator hodočašća u Međugorje u poslednji čas odustao…

Trebalo je da budem u tom autobusu, sprečila me majčina smrt! Organizator hodočašća u Međugorje u poslednji čas odustao…

Kurir 06.08.2022
Organizator hodočašća trebalo je i sam da se nađe u autobusu koji je sleteo s puta u Hrvatskoj, ali ga je u tome sprečila porodična tragedija. Jaroslav Milkovski iz Varšave rekao je za poljske medije kako je on bio organizator puta u Međugorje i… »
Organizator kobnog putovanja u Međugorje: "Da nisam imao ličnu tragediju i sam bih seo u taj nesrećni autobus"

Organizator kobnog putovanja u Međugorje: "Da nisam imao ličnu tragediju i sam bih seo u taj nesrećni autobus"

Telegraf 06.08.2022
Autobus je po noći trebao putovati bez zaustavljanja, a hodočasnici su u Međugorje trebali stići u subotu oko podneva. Nisu stigli. Jaroslav Milkovski iz Varšave, koji već devet godina vodi kancelariju "U brata Jozefa", za poljske medije je rekao… »
Trebalo je da budem u tom autobusu, sahranio sam majku! Odustao je u poslednjem trenutku - Idem pravo u policiju!

Trebalo je da budem u tom autobusu, sahranio sam majku! Odustao je u poslednjem trenutku - Idem pravo u policiju!

Mondo 06.08.2022
Poljak koji je organizovao hodočašće skrhan od bola. I on trebalo da se nađe u autobusu koji je sleteo s puta u Hrvatskoj, ali ga je u tome sprečila porodična tragedija. Poljak koji je organizovao hodočašće skrhan od bola. I on trebalo da se… »

Vesti dana »