Povezane vesti

Angelina Topić treća na svetskom prvenstvu za juniore

Angelina Topić treća na svetskom prvenstvu za juniore

Politika 07.08.2022
KALI – Mlada srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju u skoku u vis na Svetskom prvenstvu za juniore u kolumbijskom Kaliju. Topićeva je preskočila 1,93 metra, isto kao i Holanđanka Vrit Verman, ali je njoj to uspelo iz prvog… »
Angelina Topić osvojila bronzu u skoku uvis na juniorskom SP

Angelina Topić osvojila bronzu u skoku uvis na juniorskom SP

Vesti online 07.08.2022
Mlada srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju u skoku uvis na Svetskom prvenstvu u kolumbijskom Kaliju. Topićeva je preskočila 1,93 metra, isto kao i Holanđanka Vrit Verman, ali je njoj to uspelo iz prvog pokušaja. Zlato i… »
Topić: Ispunila sam očekivanja, biću opuštenija na EP

Topić: Ispunila sam očekivanja, biću opuštenija na EP

Dnevnik 07.08.2022
KALI: Takmičenje je prošlo odlično, ispunila sam sva svoja očekivanja, čak i više. Kako se približavalo takmičenje pokušavala sam da se pre svega mentalno pripremim i uspela sam u tome, izjavila je mlada srpska atletičarka Angelina Topić nakon… »
Angelina ispunila očekivanja: "Biću opuštenija na EP"

Angelina ispunila očekivanja: "Biću opuštenija na EP"

Večernje novosti 07.08.2022
ANGELINA TOPIĆ nastavila je stazama oca Dragutina i majke Biljane i donela novu medalju srpskoj atletici. Ona se iz kolumbijskog Kalija vraća sa svetskom juniorskom bronzom, a za sajt Srpskog atletskog saveza izjavila je da je tom medaljom ispunila, pa… »
Sjajan rezultat: Angelina Topić osvojila bronzu na SP, oglasio se Dragutin – ‘Mrzim patetiku’

Sjajan rezultat: Angelina Topić osvojila bronzu na SP, oglasio se Dragutin – ‘Mrzim patetiku’

Hot sport 07.08.2022
Nova medalja velike nade srpskog sporta. Angelina Topić, srpska atletičarka, osvojila je bronzanu medalju u skoku uvis na Svetskom prvenstvu za mlađe seniorke, takmičarke do 20 godina, koje je održano u Kaliju. Ona je na ovom takmičenju preskočila… »
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila svetsku bronzu

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila svetsku bronzu

Danas 07.08.2022
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju na Svetskom juniorskom šampionatu u Kaliju u disciplini skok uvis. Iver ne pada daleko od klade. Kao što je njen otac Dragutin blistavu karijeru započeo medaljom na Svetskom juniorskom… »
Angelina Topić osvojila bronzu na SP: Ispunila sam sva svoja očekivanja

Angelina Topić osvojila bronzu na SP: Ispunila sam sva svoja očekivanja

Sportski žurnal 07.08.2022
”Takmičenje je prošlo odlično ispunila sam sva svoja očekivanja čak i više nego s obzirom na situaciju od juče kada mi je malo palo samopouzdanje, ali kako se približavalo takmičenje ja sam pokušavala da se pre svega malo mentalno pripremim i… »
Novo odličje za Srbiju, Angelina Topić treća juniorka sveta!

Novo odličje za Srbiju, Angelina Topić treća juniorka sveta!

Sportske.net 07.08.2022
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je sinoć bronzanu medalju u skoku uvis na Svetskom prvenstvu za takmičare do 20 godina u kolumbijskom gradu Kali. Topić je osvojila bronzu pošto je preskočila metar i 93 centimetra. Zlatnu medalju osvojila… »
Angelina Topić grabi očevim stopama: Svetska bronza za srpsku skakačicu uvis - i to posle problema sa trovanjem!

Angelina Topić grabi očevim stopama: Svetska bronza za srpsku skakačicu uvis - i to posle problema sa trovanjem!

Večernje novosti 07.08.2022
MLADA srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju u skoku u vis na Svetskom prvenstvu za juniore u kolumbijskom Kaliju. FOTO: ASS NJen otac, legendarni srpski atletičar Dragutin, nije krio oduševljenje, naročito kada se uzme u… »
"Mrzim patetiku, ali..." Ponosni otac Dragutin slavi kćerkinu bronzu: Otrovali je, ali ovo je šampionska loza! (video)

"Mrzim patetiku, ali..." Ponosni otac Dragutin slavi kćerkinu bronzu: Otrovali je, ali ovo je šampionska loza! (video)

Mondo 07.08.2022
Angelina Topić se iz Kolumbije vraća sa još jednom medaljom oko vrata, a otac Dragutin je ponosan. Angelina Topić se iz Kolumbije vraća sa još jednom medaljom oko vrata, a otac Dragutin je ponosan. Sjajna srpska atletičarka Angelinu Topić osvojila… »

Vesti dana »