Povezane vesti
Sutra i prekosutra kratkotrajne vremenske nepogode
Morava info 07.08.2022
U Srbiji će sutra biti promenljivo vreme, mestimično sa kišom ili pljuskovima sa grmljavinom, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod. Lokalno su moguće i kratkotrajne vremenske nepogode sa gradom i većom količinom padavina, u zoni pljuska… »
RHMZ : Pljuskovi i vetar danas i sutra
Jugmedia 07.08.2022
U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno, uz manji pad temperature. Na severu i zapadu Srbije suvo sa dužim sunčanim intervalima. Republički hidrometeorološki zavod izdao je upozorenje na kratkotrajne vremenske nepogode za nedelju i ponedeljak… »
Kraj toplotnog talasa: RHMZ izdao upozorenje na pljuskove sa grmljavinom, a evo kakvo nas vreme očekuje narednih dana
Top press 07.08.2022
Republički hidrometeorološki zavod upozorio je na pad temperature i obilnije padavine u narednim danima praćenje pljuskovima sa grmljavinom. U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno uz manji pad temperature. Kratkotrajna kiša i lokalni pljuskovi… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 6 satijoš 1 povezana