Povezane vesti

Dejan priznao da se sakrio od dalilinog oca! Dragojević progovorio o odlasku u Gornji Šepak: Ne pada mi na pamet da uđem u…

Dejan priznao da se sakrio od dalilinog oca! Dragojević progovorio o odlasku u Gornji Šepak: Ne pada mi na pamet da uđem u…

Kurir 07.08.2022
Dejan Dragojević je iskoristio odsustvo Dalile Dragojević i posetio Gornji Šepak sa svojim ocem Goranom. Poveli su ljubimca Tedija, kog su predali Husu Mujiću, a Dragojević je uzeo nazad auto. O ovom automobilu se dosta pričalo pred sam kraj… »
Dalila čula da je Dejan bio kod njenog oca: Dobila snimak i odmah se oglasila s mora - Neka je uzeo sve što mu pripada!

Dalila čula da je Dejan bio kod njenog oca: Dobila snimak i odmah se oglasila s mora - Neka je uzeo sve što mu pripada!

Mondo 07.08.2022
Dalila Dragojević se čula i s Dejanovim ocem, pa je otkrila i kako je izgledao njihov razgovor. Dalila Dragojević se čula i s Dejanovim ocem, pa je otkrila i kako je izgledao njihov razgovor. Dalila Dragojević se oglasila nakon što je saznala da je… »
Dejan otišao u šepak kod dalilinog oca! Dragojević pogazio reč, odneo Tedija, a sada isplivao i snimak iz porodične kuće…

Dejan otišao u šepak kod dalilinog oca! Dragojević pogazio reč, odneo Tedija, a sada isplivao i snimak iz porodične kuće…

Kurir 07.08.2022
Kada su odlučili da se razvedu, Dalila i Dejan Dragojević brzo su se dogovorili kome će šta pripasti posle rastanka, a tačka sporenja dugo je bio zajednički pas Tedi, kog oboje obožavaju, a na kraju je ipak pripao Dalili. Dok su supružnici… »

Vesti dana »