Povezane vesti
Sramne provokacije Albanaca ne prestaju: Osvanuli uvredljivi grafiti prema Srbima u Donjoj Brnjici - meštani uznemireni
Srbija danas 07.08.2022
Srbi u Donjoj Brnjici kažu da svaka ispisana poruka kod njih izaziva uznemirenje. Uvredljivi grafiti sa psovkama na albanskom jeziku ispisani su noćas na zidu kuće Stanoja Dimitrijevića, na pedesetak metara od pravoslavne crkve u Donjoj Brnjici, kod… »
Uvredljivi grafiti na albanskom jeziku upućeni Srbima u Donjoj Brnjici
Radio sto plus 07.08.2022
Srbi u Donjoj Brnjici rekli su za RTS da svaka ispisana poruka uznemirujuće deluje na njih, ali da su meštani suzdržani jer, po njihovim rečima, Albanci u selu očigledno žele da isprovociraju. U Donjoj Brnjici se u poslednjih desetak godina omasovila… »
Vesti dana »

Zelenski potvrdio da će se sastati sa Trampom u Vašingtonu: „Podržavamo predlog za sastanak između Ukrajine, SAD i Rusije“
Nova pre 16 minutajoš 56 povezanih

Objavljen prvi intervju Trampa nakon susreta s Putinom, imao je poruku za Zelenskog
Danas pre 1 satjoš 64 povezane

Subota donosi visoke temperature, u nedelju stiže osveženje
Serbian News Media pre 10 minutajoš 24 povezane

"Orlići" u borbi za zlato: Evo kada i gde možete da gledate direktan prenos meča Srbija - Litvanija
Kurir pre 1 satjoš 28 povezanih

Jedna osoba poginula, četiri teško povređene u saobraćajnoj nesreći kod Zrenjanina
RTS pre 21 minutajoš 26 povezanih