Povezane vesti

Vladimir Lučić: "U moje doba, Partizan je preživljavao, a sada su to budžeti u rangu velikih ekipa"

Vladimir Lučić: "U moje doba, Partizan je preživljavao, a sada su to budžeti u rangu velikih ekipa"

Sportske.net 08.08.2022
Košarkaš Bajern Minhena i povremeni reprezentativac Srbije Vladimir Lučić prokomentarisao je u podkastu "Uručenje" stanje u srpskim klubovima, s akcentom na aktuelno leto koje je u "večite" donelo mnogo poznatih imena evropske košarke. Lučić je… »
Miljenik grobara o situaciji u Partizanu: ‘Mi smo preživljavali, a sada je budžet kao što imaju velikani – kad vidim ko…

Miljenik grobara o situaciji u Partizanu: ‘Mi smo preživljavali, a sada je budžet kao što imaju velikani – kad vidim ko…

Hot sport 08.08.2022
Vladimir Lučić, srpski internacionalac, prokomentarisao je zbivanja u domaćoj košarci. Jedan od najboljih naših internacionalaca trenutno je sa državnim timom, gde se priprema za predstojeće kvalifikacione mečeve, kao i Evropsko prvenstvo. Naredne… »
Mi smo preživljavali, a SAD Partizan ima budžet kao veliki! Ljubimac crno-belih o večitima: Kad vidim ugovore i imena...

Mi smo preživljavali, a SAD Partizan ima budžet kao veliki! Ljubimac crno-belih o večitima: Kad vidim ugovore i imena...

Mondo 08.08.2022
Vladimir Lučić prokomentarisao je zbivanja u Partizanu i Crvenoj zvezdi ovog leta. Vladimir Lučić prokomentarisao je zbivanja u Partizanu i Crvenoj zvezdi ovog leta. Jedan od najboljih srpskih košarkaša Vladimir Lučić trenutno se nalazi na… »

Vesti dana »