Povezane vesti
Avganistanci koji su pomagali Nemačkoj još ne mogu da napuste zemlju, talibani maksimalno otežavaju odlazak
Euronews 08.08.2022
Nemačka i druge zemlje NATO pre godinu dana su na brzinu napustile Avganistan uz obećanje da će organizovati odlazak iz Avganistana i ljudima koji su za njih radili, ali talibani maksimalno otežavaju taj poduhvat, prenosi Dojče vele. Dolazak… »
Godinu dana od povlačenja NATO: Talibani otežavaju evakuaciju Avganistanaca za Nemačku
Danas 08.08.2022
Nemačka i druge zemlje NATO pre godinu dana su na brzinu napustile Avganistan – uz obećanje da će organizovati odlazak iz Avganistana i ljudima koji su za njih radili. Ali, talibani maksimalno otežavaju taj poduhvat. Dolazak Avganistanaca i… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 3 satajoš 1 povezana