Povezane vesti

Lalatović ljutito poručio lazetiću "Izigravaš Murinja po Srbiji, javi mi se kada napraviš rezultat kao ja"

Lalatović ljutito poručio lazetiću "Izigravaš Murinja po Srbiji, javi mi se kada napraviš rezultat kao ja"

Večernje novosti 08.08.2022
NIJE u srpskom fudbalu nikada dosadno kada se pomene ime Nenada Lalatovića, aktuelni trener Borca iz Banjaluke često je u fokusu srpske javnosti, a tako je i danas. FOTO: M. Vukadinović NJega je pogodila izjava koju mu je indirektno uputio trener TSC-a… »
Rasprava srpskih trenera: Lalatović odgovorio Lazetiću – ‘Opet ću decu izvesti na Marakanu, izigravaš Murinja po…

Rasprava srpskih trenera: Lalatović odgovorio Lazetiću – ‘Opet ću decu izvesti na Marakanu, izigravaš Murinja po…

Hot sport 08.08.2022
Treneru banjalučkog Borca zasmetala je jedna izjava. Nenad Lalatović više ne vodi ekipu u Superligi Srbije, ali se mečevi njegovog novog kluba u Premijer ligi Bosne i Hercegovine prate i te kako, dok se on sam, neretko pominje. Šef stručnog štaba… »
Moraš da imaš m**a to da mi kažeš! Rat srpskih trenera, Lalatović je besan: "Izigravaš velikog Murinja po Srbiji..."

Moraš da imaš m**a to da mi kažeš! Rat srpskih trenera, Lalatović je besan: "Izigravaš velikog Murinja po Srbiji..."

Mondo 08.08.2022
Nenad Lalatović je odgovorio Žarku Lazetiću za "peckanje" i poručio mu da nikada više ne spominje njegovu decu. Nenad Lalatović je odgovorio Žarku Lazetiću za "peckanje" i poručio mu da nikada više ne spominje njegovu decu. Žarko Lazetić je… »
Lalatović odgovorio Lazetiću: "Izigravaš velikog Murinja po Srbiji, opet ću izvesti decu na Marakanu"

Lalatović odgovorio Lazetiću: "Izigravaš velikog Murinja po Srbiji, opet ću izvesti decu na Marakanu"

Sportske.net 08.08.2022
Trener banjalučkog Borca Nenad Lalatović je na sebi svojstven način odgovorio treneru TSC iz Bačke Topole Žarku Lazetiću na njegovu nedavnu izjavu. Nikada nije mirno kada je Nenad Lalatović u pitanju. Iako nije u Super ligi Srbije, niti u granicama… »

Vesti dana »