Povezane vesti

Ljuba Perućica iskreno o detaljima veze sa Aleksandrom Prijović!

Ljuba Perućica iskreno o detaljima veze sa Aleksandrom Prijović!

Svet plus 08.08.2022
Pevač Ljuba Perućica iskreno o detaljima veze sa Aleksandrom Prijović!! Nisam patio previše jer sam ja bio taj koji je želeo da se to završi... Ljuba Perućica je u braku sa nekadašnjom voditeljkom Katarinom Kolozeus, a poznato je da je na početku… »
"Prodisao sam kad sam ostavio prijovićku": Ljuba Perućica po prvi put iskreno o raskidu sa pevačicom

"Prodisao sam kad sam ostavio prijovićku": Ljuba Perućica po prvi put iskreno o raskidu sa pevačicom

Blic 08.08.2022
Iako je u skladnom i srećnom braku sa Filipom Živojinovićem sa kojim je nedavno proslavila godišnjicu ljubavi, o bivšim momcima Aleksandre Prijović se i danas i te kako priča. Nakon što je Amar Gile progovorio o odnosu sa lepom pevačicom, na istu… »
Prodisao sam nakon raskida sa prijom: Ljuba Perućica otkrio sve nepoznate detalje o odnosu sa pevačicom!

Prodisao sam nakon raskida sa prijom: Ljuba Perućica otkrio sve nepoznate detalje o odnosu sa pevačicom!

Kurir 08.08.2022
Pevač Granda , Ljubomir Perućica, ni godinama kasnije ne može da se oslobodi epiteta bivšeg dečka Aleksandre Prijović, iako je u srećnom braku sa voditeljkom Katarinom Katarinom Kolozeus. Svaki moj susret sa Aleksandrom izgleda kao sa svakom mojom… »

Vesti dana »