Povezane vesti

Sram je bilo! Pljuje po mom detetu koje se bori za život! Saška zgrozila, Kulićka reagovala - "Neka je vode u ludnicu"

Sram je bilo! Pljuje po mom detetu koje se bori za život! Saška zgrozila, Kulićka reagovala - "Neka je vode u ludnicu"

Mondo 08.08.2022
Bivša rijaliti učesnica Saška Karan uzburkala je društvene mreže poslednjom objavom na Instagramu. Bivša rijaliti učesnica Saška Karan uzburkala je društvene mreže poslednjom objavom na Instagramu. Saška Karan podelila je izjavu koja je mnoge… »
Saška Karan kroz suze: Miksi je, nažalost, umrla! Oglasila se Marija Kulić

Saška Karan kroz suze: Miksi je, nažalost, umrla! Oglasila se Marija Kulić

Svet & Skandal 08.08.2022
Objava pevačice Saške Karan na Fejsbuku napravila je opštu paniku i pometnju. Naime, javnost iz minuta u minut prati današnje vesti kako bi saznala novosti o Miljani Kulić koja je nalazi u teškom stanju u bolnici. ATA Images Poznato je da Saška… »
Preseo mi je odmor, javili su mi da nije izdržala! Saška Karan šokirala objavom, a onda se ovako pravdala! (foto)

Preseo mi je odmor, javili su mi da nije izdržala! Saška Karan šokirala objavom, a onda se ovako pravdala! (foto)

Kurir 08.08.2022
Pevačica i rijaliti učesnica Saška Karan objavom na svom Instagram profilu šokirala je mnoge. Poznato je da Saška Karan nema preterano lepo mišljenje o porodici Kulić. Ona je nedavno otvoreno ispričala šta misli o njima, kao i o svemu što ih je… »
Marija Kulić udarila na sašku Karan! Nišlijka pobesnela: Ne spavamo i ne jedemo, kako može da pljuje dok se neko bori za…

Marija Kulić udarila na sašku Karan! Nišlijka pobesnela: Ne spavamo i ne jedemo, kako može da pljuje dok se neko bori za…

Kurir 08.08.2022
Marija Kulić, majka rijaliti zvezde Miljane Kulić prokomentarisala je objavu pevačice Saške Karan u kojoj je napisala da je Miksi umrla, a nakon toga je objasnila o čemu se zapravo radi. Rijaliti učesnica i pevačica Saška Karan objavila je na… »

Vesti dana »