Povezane vesti
Kurti: Postojao je rizik oružanog sukoba 31. jula
Beta 08.08.2022
Premijer Kosova Aljbin Kurti ocenio je da je u opštinama na severu Kosova 31. jula postojao rizik da situacija preraste u oružani sukob zbog, kako je naveo "straha koji je uneo Beograd i zbog planova radjenih u Raški i Beogradu". On je za Radio Slobodna… »
Kurti opet provocira: Tenzije na severu isplanirane u Beogradu i Raški!
Vesti online 08.08.2022
Premijer Kosova Aljbin Kurti kazao je da su barikade koje su postavljene na putevima na severu u nedelju 31. jula, bile postavljene tako da se moglo pucati na vozila i lica koja prolaze tim područjem, prenosi Radio Slobodna Evropa. Kurti je poručio da su… »
Kurti za RSE: Situacija na severu mogla je da eskalira u oružani sukob
Slobodna Evropa 08.08.2022
U opštinama na severu Kosovu je 31. jula postojao rizik da situacija preraste u oružani sukob "zbog straha koji je uneo Beograd i zbog planova rađenih u Raškoj i Beogradu". Ovo je u intervjuu za Radio Slobodna Evropa (RSE) rekao premijer Kosova, Aljbin… »
Vesti dana »

Ko je odgovoran za Narodno pozorište i težak položaj radnika u kulturi: Održan protest sindikata kulture
Nova pre 4 satijoš 15 povezanih

Preminula i treća osoba u bolnici u Sremskoj Mitrovici, vozaču autobusa određeno zadržavanje do 48 sati
N1 Info pre 14 minutajoš 125 povezanih

Koliko je Piksi "uzeo" za odlazak s klupe Srbije? Mnogi su se iznenadili ovim potezom selektora
Mondo pre 1 satjoš 47 povezanih

Bolton negira optužbe za odavanje tajni: Tramp ga nazvao „lošim momkom“
NIN pre 4 satijoš 29 povezanih

Ministarstvo prosvete donelo odluku: Upis na budžet i sa manje od 48 bodova
Jugmedia pre 5 satijoš 19 povezanih