Povezane vesti

Šok - Serena pobedila posle 14 meseci, pa objavila kraj karijere: Završava se dominacija legendarne teniserke!

Šok - Serena pobedila posle 14 meseci, pa objavila kraj karijere: Završava se dominacija legendarne teniserke!

Mondo 09.08.2022
Legendarna Amerikanka ima druge prioritete. Legendarna Amerikanka ima druge prioritete. Američka teniserka Serena Vilijams, jedna od najboljih igračica u istoriji ovog sporta, objavila je danas da završava igračku karijeru. Ona se nada da će ove… »
Serena Vilijams najavila kraj karijere

Serena Vilijams najavila kraj karijere

Danas 09.08.2022
Američka teniserka Serena Vilijmas nagovestila je skori odlazak u penziju. Legendarna igračica će u septembur napuniti 41 godinu, a u ponedeljak, na startu turnira u Torontu, ostvarila je prvu pobedu posle 14 meseci, piše Sport Klub. „Mislim da se… »
Serena najavila skoriji kraj

Serena najavila skoriji kraj

Sportske.net 09.08.2022
Trenutno 407. teniserka na svetu, 41-godišnja Serena Vilijams, uspela je da se plasira u drugo kolo turnira u Torontu, slavila je posle čak 14 meseci, ali je najavila kraj karijere. "Mislim da se već vidi svetlo na kraju tunela. Sve sam bliže svetlu… »
Serena najavila kraj karijere: Svetlo, sloboda

Serena najavila kraj karijere: Svetlo, sloboda

Sport klub 09.08.2022
Američka teniserka Serena Vilijmas nagovestila je skori odlazak u penziju. Legendarna igračica će u septembur napuniti 41 godinu, a u ponedeljak, na startu turnira u Torontu, ostvarila je prvu pobedu posle 14 meseci. „Mislim da se već vidi svetlo na… »

Vesti dana »